Kodėl turėtume vartoti daugiau imbiero
Im­bie­ras yra iš­skir­ti­nis au­ga­las, pa­si­žy­min­tis la­bai stip­riu an­tiok­si­da­ci­niu ir ra­mi­na­muo­ju po­vei­kiu. Ir ne tik.

Jis stiprina imuninę sistemą, gerai apsaugo nuo parazitų, lėtina bakterijų augimą. Padeda nuo peršalimo ligų – peršalimo, gripo, kosulio, sinusito, galvos skausmo. Smulkintas ir užpiltas verdančiu vandeniu imbieras gerai šildo kūną.

Antra, savo maistingomis maistinėmis medžiagomis imbieras maitina visą organizmą, teigiamai veikia virškinimo sistemą. Reguliarus nedidelio imbiero kiekio su maistu vartojimas pakelia kūno vidaus temperatūrą, pagerina bendrąją savijautą, taip pat apetitą, stimuliuoja virškinimą ir skrandžio sulčių išsiskyrimą, gerina skrandžio sekreciją, taip pat imbieras yra be galo efektyvus gydant skrandžio opas.

Imbieras – puiki priemonė tiek nuo fizinio, tiek nuo protinio nuovargio. Jis padeda įveikti stresines situacijas ir greičiau atgauti jėgas. O tai labai svarbu šiuolaikiniam su stresu susiduriančiam žmogui, nes stresas sukelia neigiamą efektą organizmui ir savijautai.

Ir tai tik maža dalis tų naudingųjų savybių, kuriomis pasižymi imbieras.