Ciniškas Chirurgas. Suprasti „antivaxerį Vol 2.“... 1000 komentarų
Pa­ban­džiau iš­rink­ti daž­niau­siai nau­do­ja­mus skep­ti­kų „fak­tus“. Ka­dan­gi sta­tis­ti­ka, skai­čiai ir moks­li­nė li­te­ra­tū­ra ne vi­siems su­pran­ta­ma, pa­ban­dy­sim ki­taip:

Aišku, galima sėdėti prie Mac'o, valgyti spurgą su džemu, važinėti „ekonomišku“ 5.5l mersu išklotu oda (nes nu tokia komplektacija) ir masėms skiesti apie kankinamus gyvūnus bei gamtos taršą. Tik pirk iš manęs dviratį!

Susirgus tymais, jie grūdina 999 iš 1000, o 1 užsigrūdina taip, kad žvakėmis ir eglišakiais pakvimpa.

Tiems, kam dzin, nes seilės tįsta vien pagalvojus apie brandintą argentinietiškos jautienos stake'ą, galima vis paporinti, kokie pavojingi skiepai, primenant, kad geriausia kreiptis į tavo super natural kliniką aliuminio detoksikacijai.

Čia viskas ok, yra biznis ir yra fanatikai, kuriems mes padėti negalėsime, nes jie mato tik tai, kas patvirtina jų įsitikinimus, Pecunia non olet, kas reikštų, pinigai nekvepia (nesmirda). Gerai, kad tokių mažuma.

„Šiaip tymai tik grūdina imunitetą“, – teigia guru.

Aha, grūdina, jei jį turi, nes jei tavo vaikui, tau ar tavo artimajam dėl vėžio reikalinga chemoterapija arba po transplantacijos taikoma imunosupresija, tai jis imuniteto kaip ir nelabai turi, bet tai gi tau taip nenutiks. Susirgus tymais, jie grūdina 999 iš 1000, o 1 užsigrūdina taip, kad žvakėmis ir eglišakiais pakvimpa.

Dviejų dozių MMR skiepo efektyvumas 97% prieš tymus ir 88% prieš kiaulytę. Vienos dozės – 93% prieš tymus, 78% prieš kiaulytę ir 98% prieš raudoniukę.

„Lietuvoje tymų nėra!“ – skaičiau komentaruose.

Aišku, kad nėra, nes skiepų pagalba jie sunkiai randa prie ko prikibti, bet labai greitai gali atsirasti, ką rodo pvz., Italijos duomenys, kur yra daug skiepų skeptikų ir turi užtarėjų net parlamente. Čia kaip antrą kartą Trojos arklį įsileisti, nes šitas tai tikrai nebeišdurs. Arba kaip su priešgaisrine signalizacija, kam ji reikalinga, taigi niekas nedega. Taip kartais įsijungia be reikalo ir neleidžia miegoti, bet tikimybė, jog paskui teks stovėti prie pelenais virtusio namo su 5 apanglėjusiais kūnais, sumažinama iki minimumo.

„Vakcinose yra aliuminio, kuris veikia neurotoksiškai!“ – teigia komentatorius laikydamas kebabą aliumininėje folijoje, užsigerdamas Coca iš aliumininės skardinės.

Taip, aliuminio yra, bet ar tas kiekis veikia toksiškai, vargu bau. Aliuminis reikalingas, tam, kad skiepas būtų efektyvus, skatintų imuninę sistemą kovoti prieš susilpnintą viruso kopiją, kaip dūminės ir garsinės granatos karinėse pratybose, priduoda „tikrumo“.

Per pirmus 6 mėnesius kūdikis su vakcinomis gauna apie 4.4 miligramus (miligramas yra 1/1000 gramo, o 1 gramas pvz. vandens, yra 1/5 arbatinio šaukštelio). Su motinos pienu gauna apytiksliai 7 mg, su mišiniais ~38 mg aliuminio.

„Čia studijos su gyvsidabriu, jis nuodingas!“ Še, nagrinėkis gal 10 straipsnių, ne – geriau 20, kurie parodo, koks blogas gyvsidabris. Ok. Išnagrinėjome. Jis vadinamas timerosaliu. Beje, nuo 2001 m. jis vaikų vakcinose nenaudojamas, o skiepuose nuo tymų, raudonukės, kiaulytės (MMR) jo niekada ir nebuvo. Jo menkas kiekis yra gripo vakcinose ir tai tik kai kuriose. Jis slopina bakterijų dauginimąsi.

„Argi jūs nematote, kaip skiepai luošina vaikus?“ Tiesą sakant, ne, nemačiau. Žinau, kad gali būti šalutiniai reiškiniai (surašyta praeitame poste), o rimtos komplikacijos pasitaiko 1 iš milijono. 3 kartus didesnė tikimybė būti nutrenktam žaibo (1 iš 300 000). Tiesa, kartą esu matęs pacientą su cronkhite-canada sindromu, rizika panaši, 1 iš 1000 000, bet čia su skiepais nesusiję.

„Jokio protrūkio Europoje nėra!“

Tai kaip pavadinti 40+ tūkstančių ligos atvejų ir arti 40 mirčių vien tik per 6 šių metų mėnesius dėl tymų, ligos, kurios galima išvengti? Per 2017 m. registruoti 23 000, o 2016 m. ~5000 ligos atvejai. Cikliškumas? O tas cikliškumas tik tymams, ar tinka ir kitoms infekcinėms ligoms, pvz., buboniniam marui, kuris karts nuo karto pareguliuodavo žmonių populiaciją?

Koks dar cikliškumas, čia jums ne mėnesinės, noriu sergu, noriu ne.

Kas buvo iki MMR ir ją pradėjus naudoti

„BIG PHARMA“

Apie tai galima diskutuoti, bet suma sumarum vakcinos yra žymiai pigiau, nei gydyti komplikacijas. Reikia itin lakios fantazijos, kad sumąstytum, jog 98 iš 100 gydytojų, mokslininkų yra nupirkti farmacijos kompanijų.

Kiti argumentai, kaip „universitete jūsų nemoko apie skiepų žalą“, „skiepuose yra nanochipai„, „kodėl niekas nekalba apie komplikacijas“ išvis neverti jokios reakcijos.

Uždarant temą.

Manęs niekas nesieja su jokia farmacijos kompanija, neturiu jokių interesų apart to, kad būtumėt sveiki jūs ir jūsų vaikai (mažiau darbo :) ). Ir šiaip negaliu pakęsti, kai tyčiojamasi iš mokslo. Skiepijuosi pats ir skiepiju savo vaikus. Ligos išvengti yra lengviau, nei ją išgydyti. Pasikartosiu, normalaus gydymo šioms ligoms nėra.

Jei turite klausimų ieškokite jų who.int, ECDC.europa.eu, CDC.gov, o ne YouTube ar antivaxx.pornhub.com. Rašykit laiškus su klausimais į ULAC.lt ir gausite aukščiausios kvalifikacijos konsultacijas. Gilinatės į studijas? Žiūrėkite, kokia imtis, kas autorius, kur straipsnis išspausdintas, koks impact factor (citavimo reitingas). Nesileiskite būti klaidinami žmonių, kurie net universiteto nėra baigę, nekalbant apie tai, kad nėra parašę disertacijų, o apie mokslinio darbo specifiką žino tiek pat, kiek apie mitochondrijas. Paklauskite, kiek tie veikėjai studijų yra padarę, kiek straipsnių parašę moksliniuose žurnaluose, kaip gydomas virusinis encefalitas.

Tekstas pirmą kartą publikuotas rugpjūčio mėnesį Ciniškas Chirurgas „Facebook“ paskyroje – realūs įspūdžiai iš priėmimo skyriaus ir operacinės tiesiai ant FB sienos.