Ciberžolė – nepamainoma natūrali priemonė mūsų sveikatai
Mais­to pa­pil­das „CUR­CU­MIN GEL+95“ yra ci­ber­žo­lės bioak­ty­vus kon­cen­truo­tas kur­ku­mi­no komp­lek­sas su dvi­gu­bu bio­lo­gi­niu prie­ina­mu­mu, sa­ko­ma pra­ne­ši­me spau­dai. „CUR­CU­MIN GEL+95“ yra skys­tos for­mos ge­lis. Dė­ka pa­žan­gių tech­no­lo­gi­jų HGC-C (Hyd­ro-Gel Comp­lex) – kur­ku­mi­no veik­lio­ji me­džia­ga iš­sis­ki­ria grei­čiau ir už­ti­kri­na ge­rą eks­trak­to įsi­sa­vi­ni­mą or­ga­niz­me. Du ab­sorb­ci­jos (įsi­sa­vi­ni­mo) ti­pai: bur­nos ir žar­ny­no, vei­kia jau po 30 se­kun­džių.

Išskirtinės produkto savybės:

– maisto papildui vartoti nereikia vandens, naudojamas tiesiai per burną.

– skystasis gelis yra vienkartinėse 5 ml talpos praktiškose ir patogiose pakuotėse.

– skystojo gelio forma idealiai tinka žmonėms, kuriems sunku nuryti tabletes ar kapsules.

– produkte nėra GMO, gliuteno, laktozės. Tinkamas vegetarams ir veganams.

– švelnus skrandžiui.

– skanus ir suaugusiems, ir vaikams.

– malonus aviečių aromatas.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nenaudokite šio papildo jei esate nėščia ir neduokite vaikams iki 3 metų.

Medikų teigimu, šis stebuklingas prieskonis yra sveikatos ir geros savijautos garantas.

Dažinė ciberžolė, Curcuma longa, jau ištisus šimtmečius naudojama Azijos šalių tradicinėje medicinoje bei Ajurvedoje. Rašytiniuose šaltiniuose vaistažolė paminėta seniau kaip prieš 2000 metų. Dažinės ciberžolės vienas iš ingredientų yra kurkuminas – tai mažos molekulinės masės polifenolis, biologiškai aktyvus komponentas, (2–6 proc.) esantis ciberžolės milteliuose. Kurkuminas nėra toksiškas žmonėms. FDA (JAV maisto ir vaistų administracija) priskiria GRAS grupės medžiagoms („bendrai laikomos saugiomis“).

Žmogaus organizmui svarbu gauti koncentruotą kurkuminą. Problema ta, jog paprasti prieskoniniai ciberžolės kurkumino milteliai yra beveik netirpūs vandenyje, todėl organizmas labai sunkiai juos pasisavina. Vartojant ciberžolę tik kaip prieskonį, pasiekti maksimalų efektą sudėtinga. Kurkuminas, patekęs į skrandį, žarnyną, yra greitai suskaidomas į kitus junginius ir kraujyje dažniausiai randami tik šios medžiagos pėdsakai. Todėl, norint pajusti kurkumino naudingąsias savybes, rekomenduojama rinktis skystąjį koncentruotą kurkuminą, kurio biologinis įsisavinimas – ypač geras.

Didžiąją „CURCUMIN-GEL 95+“ komplekso dalį sudaro dviejų tipų Curcuma longa rizomo ekstraktai: pirmasis, tirpus vandenyje, ir antrasis, sudarytas iš dvisluoksnių, amfoterinėmis savybėmis ( lengvai sąveikauti) pasižyminčių liposomų. Liposoma– dirbtinė mikrokapsulė (pūslelė), (iki 100 kartų mažesnė už ląstelę) apgaubta membrana, kuri yra labai panaši į žmogaus ląstelių membraną. Tai lyg transporto priemonė, padedanti saugiai nukeliauti į organizmo ląsteles. Kadangi, liposomų dydis yra mažesnis už ląstelės dydį, dėl to joms nereikalingas smulkinimas, jos jau yra paruoštos tiesioginei sąveikai su ląstelėmis. Šis metodas mūsų organizmui suteikia daugiau galimybių pasisavinti maistinių medžiagų ir apsaugoti nuo šalutinių procesų.

Sveikatos specialistų teigimu, ciberžolė gali būti naudinga imuninei sistemai, normaliam cholesteroliui, širdies ir kraujagyslių sistemos bei kepenų ir tulžies takų funkcijoms palaikyti.

Produkto ieškokite „Gintarinė“ ir „NORFA“ vaistinėse.

Vilnius: „Lukiškių vaistinė“, „Vilniaus medicinos technika“, „GaroCare“ parduotuvė.

Klaipėda: „Veiveržos vaistinė“.

Šiauliai „ Valerijonas vaistinė“ www.herba.lt, tel.: +370 65520990