8 priežastys vesti sunkaus charakterio merginą
Kai žmo­nės ieš­ko sau po­ros – daž­niau­siai jie no­ri, kad par­tne­ris bū­tų be trū­ku­mų, na o jei ir bus ke­li, tai veik ne­pas­te­bi­mi ir leng­vai to­le­ruo­ja­mi. Ir to­dėl jie da­ro la­bai di­de­lę klai­dą….

Visi žino, koks patogus ir lengvas yra gyvenimas su mergina kuri tiesiog teka pasroviui. Ji nepyksta ir nekelia scenų, nekritikuoja, tik nuolat šypsosi ir linksėdama pritaria. Ji miela ir paprasta. Ji nesikiša į draugo reikalus ir jis gali daryti viską, kas tik jam ateina į galvą.

„Kito tipo“ merginos yra komplikuotos. Jų netenkina esama padėtis ir jos nori turėti tai ko nusipelno. Jos turi savo nuomonę, bendro gyvenimo kartu viziją ir iš savo partnerio reikalaus daugiau. Kartais jos puola aistringai ginčytis tiesiog visai netinkamu metu, nes joms rūpi, nes jas tai jaudina.

Daugelis vyrų nemėgsta protingų moterų, bet tik tikri vyrai nelaiko to trūkumu ir geba pripažinti tokį žmonos pranašumą.

Pasyvus ir nemotyvuotas vyras ar tiesiog berniukas pasirinks paprasto tipo merginą. Jis nenori dėl kažko sunkiai dirbti ar labai stengtis, įskaitant ir santykius. Jam nepatinka, kai kažkas prieštarauja ar meta iššūkį.

Bet tikras vyras žino, kad sudėtingo būdo mergina – geriausias pasirinkimas. Kartais gyvenimas su ja yra tiesiog nepakenčiamas, bet tik todėl, kad ji siekia paties geriausio. Jei vyras sugeba tai įžvelgti ir deramai priimti, santykiai bėgant laikui tik gerės ir taps vis tvirtesni ir tvirtesni.

Štai tokio tipo merginą derėtų vesti. Daugelis vyrų turbūt pagalvos, kad visa tai puiku, bet išties yra ne visai tai, ko jie norėtų. Ir su tuo galima sutikti, tačiau jei pati mergina jums patinka – gyvenimas niekada nebus nuobodus. Tokia mergina neleis apkiausti ir nusiraminti, su ja jūs pasieksite gerokai daugiau.

Sudėtingo charakterio merginos yra labiau emocionalios, gebančios mąstyti kūrybingai ir analitiškai. Jas dažnai vadina „beprotėmis“ arba „kalėmis“ (arba „išprotėjusiomis kalėmis“, pagerintas variantas), bet niekas jūsų taip nemylės kaip jos, su tokia aistra.

Niekas jūsų taip neįkvėps sekti savo svajonių. Su „sudėtingo tipo“ mergina galėsite pasinerti į gilius filosofinius pokalbius, kurie iškels naujus klausimus ir leis kritiškai permąstyti daugelį savo pažiūrų ir įsitikinimų. Ji bus įžvalgesnė už jus daugelyje vietų. Su ja nebus lengva, bet ir nebus nuobodu.

„Paprasta“ mergina mąstys paprastai. Gyvenimas su ja bus ramus ir tolygus, ji su viskuo sutiks, nebus sunku. Tokio tipo merginą daugiausiai turbūt ir įsivaizduoja vyrai.

Tačiau, jei jūs norite paties geriausio, išplėsti savo protą ir galimybes, veskite sudėtingo būdo merginą. Taigi, kaip nuspręsti, jog sutiko tinkamą?

Ji retai jums sako tai, ką norite girdėti, ir galiausiai paaiškėja, kad ji visgi buvo teisi. Veskite tokią merginą!

Ji reikalauja, kad ją gerbtumėte. Veskite tokią merginą!

Ji gali kalbėti su jumis apie politiką, net jei jos nuomonė skiriasi nuo jūsų. Veskite tokią merginą!

Jos akys žiba kalbant apie visą eilę įvairių dalykų. Veskite tokią merginą!

Ji neleidžia jums švaistyti savęs ir rūpinasi jūsų talentais. Veskite tokią merginą!

Ji verčia jus tobulėti kasdien. Veskite tokią merginą!

Ji meta jums iššūkius. Veskite tokią merginą!

Ji yra jums lygi arba jus pranoksta. Veskite tokią merginą!

Daugelis vyrų nemėgsta protingų moterų, bet tik tikri vyrai nelaiko to trūkumu ir geba pripažinti tokį žmonos pranašumą. Be abejo, sunkaus charakterio mergina yra tikra rakštis, jums teks ginčytis su ja dėl daugelio dalykų ir jaustis prastai. Tačiau, kaupiantis patirčiai, kaupsis ir išmintis, santykiai gerės ir tokia mergina taps idealia žmona. Todėl, jei jums pasiseks tokią sutikti – saugokite ją, nes tai galbūt geriausias dalykas, koks tik nutiks jūsų gyvenime.

Pagal Lauren Skirvin / elitedaily.com