TS-LKD kandidatų sąrašą į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą ves Valdas Benkunskas
Sa­vait­ga­lį TS-LKD par­ti­jos na­riai rei­tin­ga­vo kan­di­da­tų į Vil­niaus mies­to sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bą są­ra­šą.

Reitingavimą laimėjo ir konservatorių sąrašo lyderiu tapo TS-LKD Vilniaus skyrių sueigos pirmininkas buvęs sostinės vicemeras Valdas Benkunskas. Pirmajame kandidatų dešimtuke atsidūrė Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariai: Paulė Kuzmickienė, Adomas Bužinskas, Gediminas Švilpa, Audrius Skaistys, Rasa Baškienė, buvęs Seimo narys Liutauras Kazlavickas, Jaunųjų konservatorių lygos pirmininkas Mantas Benkunskas, puikiai debiutavę Arūnas Valinskas ir Goda Karazijaitė.

„Turime stiprių ir perspektyvių kandidatų sąrašą, kuriame netrūksta ir patirties, ir jaunatviškos energijos. Mūsų sąrašą sudaro esantys tarybos nariai, puikiai išmanantys savivaldybės darbą, taip pat kitose valstybės institucijose dirbantys profesionalai, bei būrys perspektyvių savo srities ekspertų – politologų, teisininkų ir t.t. Tai komanda, pasiruošusi efektyviai dirbti Vilniui ir vilniečiams“, – teigė sąrašo lyderis Valdas Benkunskas.

Tiesioginiai merų bei savivaldybių tarybų rinkimai Lietuvoje vyks 2019 m. kovo 3 d. Konservatorių kandidatas į Vilniaus miesto merus – buvęs ūkio ministras, Seimo narys Dainius Kreivys.