Saulius Skvernelis žada balandį įvardyti galimus jo „įpėdinius“
Į pre­zi­den­tus kan­di­da­tuo­jan­tis prem­je­ras Sau­lius Skver­ne­lis ke­ti­na ba­lan­dį įvar­dy­ti bent du as­me­nis, ga­lin­čius pa­keis­ti jį mi­nis­tro pir­mi­nin­ko pos­te jo sėk­mės rin­ki­muo­se at­ve­ju. Prem­je­ras pa­brė­žia, kad spren­di­mai pri­klau­sys nuo dau­gu­mos Sei­me. 

„Įvardysiu bent dvi pavardes tikrai balandžio mėnesį, kas galėtų realiai, pabrėžiu, realiai, užimti, jeigu reikės, ministro pirmininko poziciją (...) Po šių rinkimų, ko gero, bus nemaži pokyčiai kalbant ir apie Vyriausybę, bet kokiu atveju“, – portalo delfi.lt laidai „Dėmesio centre“ sakė S. Skvernelis.

Ministras pirmininkas teigė aptaręs galimus teikimus į premjero postą su jį prezidento rinkimuose remiančios valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininku Ramūnu Karbauskiu.

Pasak S. Skvernelio, galimų kandidatų į premjero postą yra ir LVŽS Seimo frakcijoje. Dabartinis premjeras nekomentavo, ar tai galėtų būti ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius, tačiau suabejojo, ar ketinimų vadovauti Vyriausybei turi R. Karbauskis.

„Manau, kad tai pirmiausia yra (Seimo – BNS) daugumos sprendimas, bet kokiu atveju teiks dauguma. Ir žinant poziciją, – jeigu ji nepasikeis – nemanau, kad Ramūnas Karbauskis pretenduoja ar pretenduotų užimti kokias nors oficialias pareigas, ar Seimo pirmininko, ar ministro pirmininko – nemanau“, – aiškino S. Skvernelis.

Prezidento rinkimai vyks gegužę.