Saulius Skvernelis prakalbo apie prezidento postą
Prem­je­ras Sau­lius Skver­ne­lis už­si­mi­nė, kad puo­li­mas prieš Vy­riau­sy­bę ver­čia jį mąs­ty­ti apie ga­li­mą kan­di­da­ta­vi­mą pre­zi­den­to rin­ki­muo­se.

„Lyg ne vieną kartą atsakinėjau į šitą klausimą ir tos pozicijos kol kas nekeičiu, ir tie procesai, kurie vyksta šalyje, tai, kas darosi dabar, atlaikant tą puolimą prieš save, prieš Vyriausybę, rodo tam tikrų jėgų baimę, kad net kandidatu būčiau įvardytas. Tai verčia mąstyti“, – penktadienį žurnalistams sakė ministras pirmininkas.

Iki šiol Vyriausybės vadovas kartodavo, kad yra susikoncentravęs tik į Vyriausybės darbą ir sprendimo dėl galimo dalyvavimo kitų metų pavasarį vyksiančiuose šalies vadovo rinkimuose nėra priėmęs.

Pastaruoju metu „valstiečių“ deleguoto S. Skvernelio vadovaujamas Ministrų kabinetas sulaukia daug opozicijos, kai kurių ekspertų, prezidentės kritikos dėl vykdomų pertvarkų – mokesčių reformos, permainų švietimo sistemoje.

Valdantieji atmeta priekaištus dėl skubotų ir neapgalvotų pertvarkų, teigdami, kad sprendžia dešimtmečiais atidėliotas problemas.

Prezidento rinkimai Lietuvoje vyks kitų metų gegužę. Valdančioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga dar nėra iškėlusi savo kandidato.