Rinkimų aistros: Povilas Poderskis Dainiui Kreiviui priminė Šventąjį Raštą
Vil­niaus mies­to sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nis­tra­ci­jos di­rek­to­rius Po­vi­las Po­ders­kis, rea­guo­da­mas į kon­ser­va­to­rių „pul­di­nė­ji­mą, kas yra įpras­ta po­li­ti­nio pro­ce­so da­lis“, ci­ta­vo Šven­tą­jį Raš­tą. 

„Šioje nuotraukoje yra Lietuvos nacionalinis stadionas. Planuotas nuo 1985 metų ir šiemet stipriai ir užtikrintai sukompromituotas dabartinės sostinės valdžios, – rašoma Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. – Nacionalinio stadiono statybų konkursą krečia naujas skandalas. Delfi.lt tyrimas atskleidė, kad miesto administracijos direktoriaus Povilas Poderskis artimo bičiulio bei tiesioginio pavaldinio ryšiai veda į skandalingąją Rubikono grupę.“

Publikacijoje minimas Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Povilo Poderskio padėjėjas Kipras Krasauskas.

TS-LKD iliustracija socialiniame tinkle.

TS-LKD socialiniame tinkle publikuotame tekste cituojamas kandidatas Vilniaus mero rinkimuose Dainius Kreivys: „Stebina dabartinės savivaldybės vadovų skubėjimas žūtbūt „sutvarkyti reikalus“ iki savivaldybių rinkimų, nepaisant to, kad buvusio „Rubicon“ interesų ausys jau kyšo visiškai atvirai. Taip pat stebina, kad beveik 100 mln. eurų konkurse nedalyvavo nei viena stambesnė statybų bendrovė, o šis skanus kąsnelis brukamas patirties neturinčiai komunalinei įmonei. Šis konkursas dabartinių savivaldybės vadovų yra galutinai sukompromituotas, todėl po savivaldybių rinkimų turėtų būti skelbiamas iš naujo, iš esmės peržiūrėjus jo sąlygas ir užsitikrinus realią rimtų rinkos dalyvių konkurenciją“.

Pavadino kompromitavimo procesu

Į tai savo „Facebook“ paskyroje reagavo paminėtas P. Poderskis. „Šiandien konservatoriai pabandė pasiūlyti (na, net nelabai aišku kaip ten tiksliai) mane išmesti dėl to, kad turiu gerų darbuotojų, – teigė jis. – Tokie puldinėjimai yra įprasta politinio proceso dalis. Nenustebino, net buvo keista, kodėl dėl to dar nebuvome užsipulti. Kipru visiškai pasitikiu, o patikimų žmonių turėjimas savo komandoje – mano kaip vadovo teisė ir pareiga. Kiekvienas padėjėjas, specialistas, darbuotojas šiais laikais gali turėti savo 15 minučių šlovės ir net būti puolamas. Pagalvokite, vienas padėjėjas, sugebėjo įtakoti vyriausybės, ministerijų, kitų valstybinių įstaigų darbą taip, kad kažkas tarsi įvyktų. Valstybės saugumo departamente, samdykite šį žmogų kuo greičiau. Dabar apkaltintas tarsi turėtų pasiaiškinti, kad nėra dramblys. Tai akivaizdžiai buvo pretekstas, nuo kurio atsispyrus dabar organizuojami tolimesni puolamieji veiksmai.|

Vilniaus administracijos direktorius teigė nesuprantąs gal tik vieno dalyko, kad pati organizavimo kokybė šito politinio kompromitavimo proceso tiesiog apgailėtina. „Žinot, mane dažnai kritikuoja už vienus ar kitus blogai suvaldytus procesus, darbus neįgyvendintus, dar kažką. Trūkumų tikrai yra ir aš juos pripažįstu, visada stengiuosi būti objektyvus ir savikritiškas, kuo greičiau pasitaisyti, bet jeigu dirbčiau taip blogai kaip konservatoriai organizuoja savo triukus, tai jau seniai būčiau pats pasitraukęs. Tiesiog gėdinga“, – parašė jis.

P. Poderskis pridėjo, kad labai negražu už akių kalbėti visiškas paskalas ir meluoti. „Kipras nieko blogo nepadarė ir Dainius neturėtų meluoti žmonėms be įrodymų. Viena yra, kas pasiekia viešąją erdvę, bet už akių skleidžiamos paskalos yra mažų mažiausiai negarbingos. Doru kataliku save laikantis žmogus to sau negalėtų leisti. Paskaitykit bent savo pačių knygą (Evangelija pagal Matą 23, 25):

23 Vargas jums, veidmainiai Rašto aiškintojai ir fariziejai! Jūs duodate dešimtinę nuo mėtų, krapų ir kmynų, o pamirštate, kas svarbiausia Įstatyme, – teisingumą, gailestingumą ir ištikimybę. Reikia tai daryti ir ano neapleisti!

25 Vargas jums, veidmainiai Rašto aiškintojai ir fariziejai! Jūs valote taurės bei dubens išorę, o viduje esate pilni gobšumo ir nesivaldymo.“