Oponentai Sauliui Skverneliui atsako dėl „paskirtų įpėdinių“: čia ne Rusija
Pre­zi­den­tės Da­lios Gry­baus­kai­tės „pas­kir­tais įpė­di­niais“ prem­je­ro Sau­liaus Skver­ne­lio pa­va­din­ti opo­nen­tai rin­ki­muo­se at­si­ker­ta: čia ne Ru­si­ja.

„Ponui S. Skverneliui tik vieną komentarą turėčiau: nepaisant nuolatinių jojo frakcijų koalicijos pastangų apkarpyti demokratijai šakas, šita šalis vis dar yra nei Rusija, nei Baltarusija ir tikiu, kad niekada nebus“, – feisbuke paskelbtame komentare sako konservatorių partijos į prezidentus keliama parlamentarė Ingrida Šimonytė.

„Tad nei prezidentė D. Grybauskaitė, nei netgi Kultūros komiteto pirmininkas ar baltarusiškomis trąšomis targavojančios įmonės neturi ir neturės galimybių paskirti nei įpėdinio, nei statytinio, nei samdinio. Lietuvos žmonės išsirinks geriausią savo atstovą“, – sako I. Šimonytė.

Ketvirtadienį sprendimą dalyvauti prezidento rinkimuose paskelbęs premjeras S. Skvernelis savo rimčiausius konkurentus ekonomistus I. Šimonytę ir Gitaną Nausėdą pavadino dviem prezidentės D. Grybauskaitės „paskirtais įpėdiniais“.

„Premjero sprendimas siekti prezidento posto man buvo visiškai tikėtas. Nenustebino ir retorika apie partinius kandidatus ir įpėdinius. Etikečių klijavimas apie tariamus įpėdinius ar mano partines sąsajas nėra geriausias būdas pradėti rinkimų kampaniją, bet toks buvo premjero pasirinkimas“, – savo pasisakyme feisbuke sureagavo G. Nausėda.

Ministras pirmininkas S. Skvernelis ketvirtadienį paskelbė, kad dalyvaus gegužę vyksiančiuose prezidento rinkimuose.

„Aš dalyvausiu rinkimuose“, – susitikime su Rusnės gyventojais sakė premjeras.

Ministras pirmininkas sakė norintis, kad „valstybėje būtų darna tarp valdžių“, nes tai padėtų sklandžiai įgyvendinti Vyriausybės programą.