Jauniausia tarybos narė – uteniškė
Pir­mą kar­tą rin­ki­muo­se į vie­tos val­džią ga­lė­jo da­ly­vau­ti as­me­nys ne nuo 20, bet nuo 18 me­tų. To­kių iš­rink­ta vos du.

Jauniausia vietos valdžios atstove tapo uteniškė Eglė Zarankaitė. Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų sąraše penktuoju numeriu įrašytai merginai gruodį suėjo aštuoniolika. Pernai ji baigė Utenos Adolfo Šapokos gimnaziją.

Mergina – aktyvi visuomenininkė. Kaip nurodo savo anketoje, ji – Lietuvos šaulių sąjungos Utenos apskrities šaulių 9-osios rinktinės būrio vado pavaduotoja, Utenos Sporto centro auklėtinė, Utenos lengvosios atletikos klubo narė, bažnyčios savanorė ir choristė, buvo klasės seniūnė, Kultūros centro ir Utenos muzikos mokyklos orkestrų dalyvė, skudučių ansamblio „Kadija“ narė, žurnalo „Paupėja“ korespondentė, jaunųjų konservatorių lygos narė. Tarp pomėgių ji nurodo sportą, sveiką gyvenseną, muziką, savanoriavimą, organizavimą.

Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, naujos kadencijos tarybos atjaunės dvejais metais: 2015–2019 metų kadencijos tarybos narių vidurkis buvo 53 metai, dabar – apie 51.

Jauniausias kandidatas dėl mandato kovojo Jonavos rajone. Jam 18 metų buvo sukakę vos prieš kelias savaites, o vyriausiajam, ukmergiškiui, rinkimų dieną buvo 90 metų ir devyni mėnesiai.

Seimas pernai Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymo pataisas, kuriomis nutarta atsižvelgti į užsienio valstybių patirtį ir leisti savivaldybės tarybos nariu rinkti nuolatinį šios savivaldybės gyventoją, kuriam rinkimų dieną yra sukakę 18 metų. Pagal iki tol galiojančią tvarką kandidatuoti galėjo asmuo, kuriam rinkimų dieną yra sukakę 20 metų. Šiomis pataisomis tikimasi didesnio jaunimo įsitraukimo į savivaldos problemų sprendimo procesus ir pilietinio aktyvumo.