Ingridą Šimonytę konsultuos Paulius Gritėnas
Apž­val­gi­nin­kas Pa­ulius Gri­tė­nas tre­čia­die­nį pa­tvir­ti­no, kad prieš ke­lias sa­vai­tes su­da­rė su­tar­tį su kon­ser­va­to­rių kan­di­da­te į pre­zi­den­tes Ing­ri­da Ši­mo­ny­te dėl kon­sul­ta­vi­mo.

Jis sakė, kad analizuoja kandidatės pasisakymus ir programą ir teikia pastabas. P. Gritėnas teigė manantis, kad šis ryšys nekliudys jam toliau rašyti apie politiką, tačiau prezidento rinkimų jis žada nebekomentuoti.

„Mano bendradarbiavimas nesusijęs su agitacija ir kažkokiu aktyviu veikimu viešumoje. Tai iš esmės yra Ingridos klaidų ir jos veiksmų analizė. Atlieku analitinį darbą“, – BNS sakė P. Gritėnas.

Jis sako šios veiklos ėmęsis po to, kai sulaukė I. Šimonytės kvietimo.

„Tai yra pasisakymų, programos analizavimas. Aš teikiu pastabas, ji turi teisę atsižvelgti į jas arba ne“, – apie savo darbą su kandidate sakė P. Gritėnas.

Vyriausiosios rinkimų komisijos puslapyje I. Šimonytė yra nurodžiusi, jog jis su P. Gritėnu sutartis sudaryta kovo 15 dieną.

Apie šią sutartį P. Gritėnas iki šiol viešai neskelbė.

P. Gritėnas BNS atsisakė nurodyti, koks yra sutartas atlyginimas už šį darbą. I. Šimonytę jis konsultuoja kaip individualią veiklą vykdantis asmuo.

P. Gritėnas ilgą laiką dirbto portalo 15min.lt žurnalistu. Paskutiniu metu jis rašo apžvalgas politikos temomis portalui delfi.lt. Jis sako informavęs portalo redaktorę apie savo darbą su I. Šimonyte.