Gitanas Nausėda atidarė rinkimų štabo centrinę būstinę
Kan­di­da­tas į pre­zi­den­tus Gi­ta­nas Nau­sė­da an­tra­die­nį ati­da­rė rin­ki­mų šta­bo cen­tri­nę būs­ti­nę, pri­sta­tė ko­man­dą ir par­agi­no kur­ti ki­to­kią Lie­tu­vos po­li­ti­nę kul­tū­rą.

Štabui vadovaus ekonomistė, ilgametė finansų sektoriaus darbuotoja Algė Budrytė.

„Aš tikiuosi, kad kartu su jūsų pagalba pavyks kurti šiek tiek kitokią politinę kultūrą Lietuvoje ir mes dėsime visas pastangas, kad taip ir atsitiktų“, – žurnalistams antradienį sakė G. Nausėda, pristatydamas savo komandą.

A. Budrytė yra užėmusi įvairias vadovaujančias pareigas įmonėse „International Fintech“, „Swedbank“, „Finasta“.

Ji buvo SEB banko vyriausiojo ekonomisto padėjėja, naujienų portalo 15min.lt direktoriaus pavaduotoja, anksčiau – Lietuvos banko vyriausioji analitikė.

G. Nausėdos rinkimų kampanijos šūkis bus „Visas jėgas Lietuvai!“.

BNS nuotrauka

„Kartais mes jėgas nukreipiame destruktyviems tikslams, norime įveikti vienas kitą, norime paguldyti vienas kitą ant menčių“, – kalbėjo kandidatas.

Jis paragino dirbti konstruktyviai ir stengtis, „kad Lietuvai būtų geriau“.

G. Nausėdos rinkimų štabe politinės kampanijos strategiją kuria buvęs Kauno vicemeras Povilas Mačiulis, už komunikaciją atsakingas ryšių su visuomene konsultantas Aistis Zabarauskas, jam talkina Sofija Armoškaitė.

Kampanijos iždininkė bus audito kompanijoje „Grant Thornton Baltic“ dirbusi Vilma Gražulevičienė, Regionų tinklo vadove bus Lina Svidinskaitė, o kandidato vizitus Lietuvoje ir užsienyje organizuoja Ieva Ulčickaitė, prieš tai aštuonerius metus dirbusi Europos Sąjungos reikalų koordinavimo srityje.

G. Nausėdos štabui patarinės vadinamoji Politinė taryba, susidedanti iš kandidato šalininkų, visuomenininkų.

Šiuo metu G. Nausėdos komandos regioninės atstovybės veikia 47-iose Lietuvos savivaldybėse, o savanorių tinklas viršija 500 asmenų.

Daugelyje visuomenės nuomonės apklausų G. Nausėda matomas kaip gegužę vyksiančių prezidento rinkimų favoritas.