Žiūrovai nubaudė susikompromitavusį aktorių Keviną Spacey
Pa­sku­ti­nė, prieš ak­to­riaus Ke­vi­no Spa­cey kar­je­rą už­bai­gu­sį skan­da­lą nu­fil­muo­ta juo­sta „Mi­li­jar­die­rių klu­bas“ per pir­mą­ją ro­dy­mo die­ną Jung­ti­nė­se Vals­ti­jo­se už­dir­bo re­kor­diš­kai men­ką su­mą – vos 126 do­le­rius (apie 110 eu­rų).

Praeitą spalį K. Spacey, kuris anksčiau laikytas vienu geriausių Holivudo aktorių, pasipylė kaltinimų seksualine prievarta lavina.

Nors filme, be susikompromitavusio aktoriaus, vaidina tokios kylančios Holivudo žvaigždės kaip Anselis Elgortas ir Taronas Egertonas, jis vos dešimtyje miestų buvo įtrauktas į kino teatrų repertuarus.

Pramogų pasaulio naujienų žurnalas „The Hollywood Reporter“ apskaičiavo, kad kiekviename iš kino teatrų filmas uždirbo vos 12,75 dolerio (11,17 euro) – tai mažiau nei dviejų bilietų kaina (vidutiniškai kino bilietas JAV kainuoja 9 dolerius).

Galima palyginti – 2017 metų filmas „Vaikis ant ratų“, kuriame vieną pagrindinių vaidmenų atliko K. Spacey, per pirmąjį savaitgalį uždirbo per 20 mln. dolerių (17,5 mln. eurų). Juostoje taip pat vaidino ir A. Elgortas.

59 metų K. Spacey buvo atleistas iš „Netflix“ serialo „Kortų namelis“ praeitais metais, vos pasirodžius pirmiesiems kaltinimams. O štai dramos „Visi pasaulio pinigai“ režisierius Ridley Scottas nusprendė pašalinti aktorių iš užbaigto filmo. Jis pakeitė K. Spacey kino legenda Christopheriu Plummeriu ir perfilmavo visas scenas, kuriose buvo pasirodęs susikompromitavęs aktorius.

Abejonių būta ir dėl „Milijardierių klubo“, tačiau juostos platintojas „Vertical Entertainment“ paskelbė, kad nieko nekeis, nes K. Spacey joje atliko „nedidelį, antro plano vaidmenį“.

Kiek anksčiau šiais metais paskelbtame pareiškime platintojas teigė: „Tikimės, kad šie siaubingi kaltinimai, susiję su vieno asmens elgesiu, kurie nebuvo žinomi prieš 2,5 metų kuriant filmą, neaptemdys juostos pasirodymo.“

Kriminalinė drama sukurta pagal to paties pavadinimo tikrai egzistavusį socialinį klubą, kuris, remdamasis vadinamąja Ponzi schema, viliojo pinigus iš turtingų tėvų atžalų. Šioje istorijoje taip pat neapsieita be žmogžudysčių. Akivaizdu, jog filmo kūrėjai buvo tikri, kad tokia istorija pritrauks kino žiūrovų, tačiau per pirmąjį savaitgalį juosta nesurinko net 1000 dolerių.