Viena populiariausių kalėdinių dainų virs filmu
Ho­li­vu­do stu­di­ja „U­ni­ver­sal“ ne­se­niai įsi­gi­jo „Os­ka­rą“ pel­niu­sios ak­to­rės Em­mos Thomp­son ir me­ni­nin­kės Bryo­ny Kim­mings par­ašy­tą sce­na­ri­jų, ku­rio siu­že­tą įkvė­pė 1984 me­tų gru­pės „Wham!“ hi­tas „Last Christ­mas“ (Pra­ei­tos Ka­lė­dos).

Dainą sukūrė „Wham!“ vokalistas George'as Michaelas, o scenarijus buvo vystomas kartu su juo iki dainininko mirties 2016 metais.

Dainoje G. Michaelas pasakoja: „Per praeitas Kalėdas atidaviau tau savo širdį/Bet jau kitą dieną man ją grąžinai/Šiais metais, kad išvengčiau ašarų/Ją atiduosiu kažkam ypatingam.“ Jos įkvėptas filmas bus atostogų romantinė istorija, kurios veiksmas vyks Londone.

Duodama interviu žurnalui „Radio Times“, B. Kimmings teigė, kad jau įteikė savo scenarijaus versiją, į kurią įtraukė LGBT (lesbiečių, gėjų, biseksualių ir transseksualių asmenų bendruomenė) politikos tematiką. „Stengiausi įterpti keletą transseksualių asmenų ir užtikrinti, kad jame būtų queer politikos. Nesu tikra, kiek iš to liks!“

Ji pridūrė abejojanti, kad pagrindinį vaidmenį atliks transseksualus asmuo, bet tikisi, kad bus palikta LGBT politikos elementų. Juk visiems žinoma, jog dainą parašęs G. Michaelas buvo gėjus ir didžiulis LGBT teisių aktyvistas.

Filmą režisuoti turėtų amerikietis Paulas Feigas, žinomas dėl tokių filmų kaip „Vaiduoklių medžiotojų“ naujausia versija ir komedijos „Ji – šnipė“.