Vestuvės be jaunikio
Su­ža­dė­ti­nio pa­lik­ta pra­ncū­zė nu­spren­dė pa­ti su­reng­ti sau sva­jo­nių ves­tu­ves už 24 tūkst. eu­rų.

Kvapą gniaužiančioje Graikijos Santorinio saloje 38 metų Laetitia Nguyen žengė prie altoriaus viena. Tai buvo pirmos tokios vestuvės šioje romantiškiausioje Graikijos vietoje, vienoje populiariausių pasaulyje tarp jaunavedžių.

Finansų vadybininkė iš Prancūzijos Reimso miesto nuo ankstyvos jaunystės svajojo susituokti šioje Egėjo jūros saloje, tad kai vaikinas, su kuriuo ji susitikinėjo trejus metus, pasipiršo, pora ėmė planuoti savo didžiąją dieną. Tačiau likus iki jungtuvių trims mėnesiams sužadėtinis paliko Laetitią be jokių paaiškinimų.

Moteris pasakojo, kad jiedu puoselėjo tuos pačius planus, susituokę ketino turėti vaiką, abu norėjo intymios ir nuostabios šventės, kartu buvo pasinėrę į jos rengimo reikalus. „Visuomet sunku būti paliktai, bet dar baisiau – prieš vestuves. Tebesu labai įskaudinta, ir visuomet būsiu, tačiau gyvenimas yra dovana, turiu ja džiaugtis“, – kalbėjo L. Nguyen. Prancūzė nusprendė, jog neverta prarasti tokios dienos. Dėl to, ką moteriai teko išgyventi, jai reikėjo ko nors labai pozityvaus, kad pamirštų savo gyvenimo dramą.

metro.co.uk nuotraukos

„Tai buvo visiškai normalios vestuvės, tik be jaunikio“, – pasakojo Laetitia. Dalyvavo 8 svečiai, įskaitant jaunosios tėvus, seserį ir kelis artimus draugus. Laetitia vilkėjo nuotakos suknelę, kainavusią apie 1000 eurų. Vestuvinį maždaug 1900 metų antikvarinį žiedą su kamėja ji užsimovė ant kairės rankos vidurinio piršto. Ketinimų turėti vaikų L. Nguyen kol kas atsisakė, bet po ceremonijos užšaldė kiaušidžių ląsteles, nes tikisi kada nors jų susilaukti.

Moteriai reikėjo šių vestuvių savivertei pakelti, ir jos išties įkvėpė pasitikėjimo. „Labai didžiuojuosi savimi ir esu be galo dėkinga šeimai bei draugams. Ceremonija sugrąžino pasitikėjimą ir ryšį su savimi. Aš atgimiau, – tvirtino prancūzė. – Joks vyras nenorėjo manęs vesti, bet aš norėjau vesti save, nes esu nuostabi. Žinau tai. Ir man ne gėda.“ Nuotaka pridūrė, kad šeima ir draugai nebuvo itin nustebę, nes ji lengvai nepasiduoda ir dažnai pasielgia neįprastai.

Po vestuvių su savimi Laetitia liko Santorinyje dar dviem savaitėms.