Vaikinas netyčia subūrė 247 merginas vardu Nicole
Kal­ga­rio uni­ver­si­te­to, Ka­na­do­je, stu­den­tas, ieš­ko­da­mas ba­re su­tik­tos mer­gi­nos par­ašė bend­rą laiš­ką 247 mo­te­rims, ku­rios yra var­du Ni­co­le. Tai pa­ska­ti­no jas už­megz­ti drau­gys­tę ir pa­dė­ti vai­ki­nui su­ras­ti ieš­ko­mą Ni­co­le.

Ši galima meilės istorija prasidėjo, kai Carlosas Zetina universiteto teritorijos bare susipažino su mainų studente iš Nyderlandų vardu Nicole. Ši jam davė savo numerį, bet jis pasirodė klaidingas.

Nenorėdamas būti toks, kuris pažada, bet nepaskambina, vaikinas nusprendė parašyti elektroninį laišką visoms universiteto adresų knygoje nurodytoms merginoms vardu Nicole.

„Labas, tai bendras laiškas visoms Nicole. Jei jūs neatitinkate aprašymo, tuomet jį ignoruokite. O jei esi ta, kurios ieškau, bet nenori su manimi kalbėti, tai irgi gerai, – parašė jis 247 moterims, tarp kurių buvo ir įvairių kursų studenčių, ir profesorių. – Jei tavo vardas Nicole ir esi iš Nyderlandų bei manai, kad Nietzsche yra depresyvus, parašyk man.“

Kadangi jis nenaudojo laukelio BCC, visos į sąrašą įtrauktos moterys galėjo matyti viena kitos elektroninio pašto adresus ir pradėjo susirašinėti.

„Kai kurios merginos tikino, kad niekada nebuvo laimingesnės, kad jų vardai Nicole ar Nicolette. Kitos Carlosui linkėjo sėkmės ir teigė, kad tai puikus būdas pradėti mokslo metus“, – laikraščiui „StarMetro“ pasakojo doktorantūros studentė Nicolette Little.

Apie 80 merginų iš sąrašo socialiniame tinkle „Facebook“ susibūrė į grupę, pavadintą „Nicole iš praeito vakaro“, ir susitarė drauge susitikti bare.

Nicole, kurios ieškojo C. Zetina, neturėjo universiteto elektroninio pašto adreso, tad laiško negavo. Tačiau ji pamatė, kad feisbuke yra merginas vardu Nicole vienijanti grupė, ir su jomis susisiekė.

„Tikrosios Nicole teigimu, kai susitiko su C. Zetina, ji kanadietišką numerį turėjo vos savaitę, tad netyčia suklydo, duodama studentui savąjį, ir buvo laiminga, galėdama vėl su juo užmegzti ryšį. Kitos Nicole buvo daugiau nei patenkintos galėdamos tai suorganizuoti.

Pora ketina susitikti kitą savaitę ir, bent jau kol kas, be kitų 247 Nicole.