Trys „Vyšnios“ pamalonins 3 gerbėjus arba gerbėjas
Ak­ty­viais kon­cer­ti­niais me­tais be­si­džiau­gian­čios gru­pės „Vyš­nios“ na­rės Ag­nė Jar­ma­la­vi­čiū­tė, Sand­ra Na­vic­kai­tė ir Ais­tė Ka­ra­naus­ky­tė nu­spren­dė, kad rei­kia už tai pa­dė­ko­ti sa­vo ger­bė­jams. Mer­gi­nos tai da­rys ne­ti­kė­tu bū­du, sa­ko­ma pra­ne­ši­me spau­dai. 

„Šie metai mums buvo itin sėkmingi. Mūsų dainos buvo klausomos visose platformose, rinko milijonines peržiūras, surengėme gausybę koncertų, pasirodydavome kone kiekvieną savaitgalį ir net ne po vieną kartą. Jaučiamės girdimos ir geidžiamos“, – sako atlikėjos.

Pasak merginų, už tai jos jaučiasi dėkingos savo gerbėjams. Neseniai įsiamžinusios šventinėje fotosesijoje, dainininkės nutarė: pasirinks po vieną norą, kurį sugalvos jų gerbėjai ar gerbėjos, ir jį išpildys.

„Tai gali būti bet koks jūsų pageidavimas. Svarbiausia, kad būtų padorus ir pagal Lietuvos Respublikos įstatymus“, – nusijuokė pašnekovės.

Gerbėjų pageidavimų grupės „Vyšnios“ narės lauks savo feisbuko paskyroje. Ten galima parašyti privačią žinutę. Prieš pat Kalėdas Aistė, Sandra ir Agnė pasirinks po vieną gerbėjų norą ir jį išpildys. O su laimingaisiais merginos susisieks asmeniškai.

„Nekantraujame sužinoti, ar mūsų gerbėjai yra originalūs ir žaismingi. Galbūt jie pageidaus, kad sudainuotume jų šventėje, o gal paprašys, kad nupirktume dovanų vaikų namams, o gal tiesiog norės su mumis išgerti kavos“, – svarstė atlikėjos.

Beje, artėjančias šventes atlikėjos sutiks su savo artimiausiais žmonėmis. Paklaustos, ar jau spėjo pasirūpinti Kalėdinėmis dovanomis, merginos tik nusijuokė. „Gyvenimo tempas toks greitas, kad dar nespėjome pasirūpinti niekuo. Turbūt paskutinę dieną leisime parduotuvėse, kad pamalonintume savo artimuosius. O gal šįmet apskritai dovanosime ne fizines dovanas, o savo dėmesį, rūpestį. Dar nenusprendėme“, – atviravo dainininkės.