Sprogimas pakurstė pokštus
Niu­jor­ko elek­tri­nė­je ket­vir­ta­die­nio va­ka­rą spro­gus ge­ne­ra­to­riui dan­gu­je virš šio did­mies­čio nu­švi­to pul­suo­jan­ti žyd­ros spal­vos pa­švais­tė. Dėl in­ci­den­to su­tri­ko elek­tros ener­gi­jos tie­ki­mas, bu­vo at­šauk­ta vir­ti­nė skry­džių, o per so­cia­li­nius tink­lus nu­si­ri­to pokš­tų apie at­ei­vių in­va­zi­ją ban­ga.

Bendrovės „Consolidated Edison“ elektrinėje Kvinse nugriaudėjęs sprogimas sukėlė gaisrą. Laimei, jis buvo greitai užgesintas, ir žmonės per jį nenukentėjo.

Socialiniuose tinkluose liudininkų paskelbtose nuotraukose buvo matyti vakaro dangų nudažiusi ryški žydra pašvaistė, o vaizdo įrašuose – Manhatano dangoraižiai ir tiltai per Rytų upę pulsuojančių šviesų fone. Šis reginys išprovokavo komentarų bangą internete.

„Lauke buvo aklina tamsa ir staiga dangų nušvietė besikeičiančių spalvų pašvaistė, – sakė Madeleine Frank Reeves, stebėjusi reginį savo buto balkone. – Visa tai tęsėsi kelias minutes.“

Būta ir klausimų, ar tai nėra ateivių invazija. Kai kas pokštavo, kad itin populiarūs būsimo kūdikio lyties atskleidimo vakarėliai peržengė visas ribas.

Niujorko mero Billo de Blasio atstovas spaudai Ericas Phillipsas tviteryje parašė, kad dangų įspūdingai nušvietė sprogęs transformatorius. „Ne ateiviai“, – pažymėjo jis.