Skyrybos ir kova dėl valdžios
Bu­vęs bri­tų dip­lo­ma­ti­jos va­do­vas Bo­ri­sas John­so­nas ir jo žmo­na jau ku­rį lai­ką gy­ve­na at­ski­rai bei ke­ti­na skir­tis. 54 me­tų po­li­ti­kas vie­šai pra­bi­lo apie sky­ry­bas, lei­di­niui „The Sun“ pa­skel­bus, kad po­ra drau­ge ne­be­gy­ve­na dėl B. John­so­no ne­iš­ti­ki­my­bės.

„Prieš kelis mėnesius, po 25 santuokos metų, nusprendėme, kad mums geriausia bus gyventi atskirai, – sakoma bendrame B. Johnsono ir jo sutuoktinės Marinos Wheeler pareiškime. – Galiausiai susitarėme išsiskirti, ir šis procesas jau vyksta. Kaip draugai ir toliau artimiausiais metais remsime savo keturis vaikus. Daugiau nekomentuosime.“

Manoma, kad dukart Londono meru buvęs B. Johnsonas siekia perimti Konservatorių partijos lyderio postą iš dabartinės premjerės ir partijos vadovės Theresos May. „The Sun“ teigimu, nauja informacija apie B. Johnsono neištikimybę, kurią jis praeityje yra pripažinęs, gali pakenkti jo galimybėms. Apie buvusio diplomatijos vadovo skyrybas pranešta likus vos kelioms savaitėms iki kasmetinio Konservatorių partijos suvažiavimo, kuriame B. Johnsonas turėtų pasakyti kalbą. B. Johnsonas yra vienas ryškiausių britų politikos veikėjų ne tik dėl „Brexito“ kampanijos, bet ir dėl savo išsitaršiusios ševeliūros bei aštraus liežuvio.

Pora gyveno 20 mln. dolerių vertame bute, jie turi 4 vaikus: 25 metų Larą, 23-ejų Milo Arthurą, 21-erių Cassią Peaches ir devyniolikos Theodore Apollo.