Serialo „Tėvynė“ 8-asis sezonas – paskutinis
Ap­do­va­no­ji­mą lai­mė­jęs JAV te­le­vi­zi­jos se­ria­las „Tė­vy­nė“ (Ho­me­land) ki­tą­met bus ro­do­mas aš­tun­tą­jį ir tuo pa­čiu pa­sku­ti­nį­jį se­zo­ną.

Pirmadienį per „Twitter“ paskelbtu pranešimu nurodoma, kad bipolinį afektinį sutrikimą patiriančios CŽV agentės Keri Metison, kurią vaidina Claire Danes, ir jos mentoriaus Solo Berensono, vaidinamo Mandy Patinkino, nuotykiai artėja prie pabaigos.

Serialas, kuriamas Izraelio daugiaserijinio filmo „Karo belaisviai“ (Prisoners Of War) motyvais, 2011-aisiais sulaukė kritikų liaupsių ir greitai tapo tikra atspirtimi kabelinės televizijos kanalui „Showtime“.

Tarp „Tėvynės“ gerbėjų – ir buvęs prezidentas Barackas Obama\. Serialas susišlavė aštuonis „Emmy“ apdovanojimus ir penkis „Auksinius gaublius“.

Tačiau kritikai piktinosi, kaip jame vaizduojami musulmonai. Serialas kartą buvo pavadintas „islamofobiškiausiu šou“ visose televizijose.

2015-aisiais nusamdyti grafitininkai, turėję suteikti serialo scenoms daugiau realizmo, kūrėjus atvedė į nepatogią padėtį, kai pasinaudojo savo menu, kad apkaltintų „Tėvynę“ remiant rasizmą.