Septynmetis per metus uždirbo 22 mln. dolerių
„For­bes“ žur­na­las pa­skel­bė, kad sep­tyn­me­tis ber­niu­kas Rya­nas, ku­ris ver­ti­na žais­lus, yra dau­giau­sia plat­for­mo­je „You­Tu­be“ už­dir­ban­ti žvaigž­dė. Per 12 mė­ne­sių iki šių me­tų bir­že­lio jis su­si­žė­rė 22 mln. do­le­rių (per 19,3 mln. eu­rų).

Ryanas turi „YouTube“ kanalą „Ryan ToyReview“. Į jį beveik kasdien įkeliami vaizdo įrašai, kuriuose nufilmuota, kaip jis žaidžia su įvairiais žaislais. Jis uždirbo 500 tūkst. dolerių (apie 438,7 tūkst. eurų) daugiau nei antroje vietoje atsidūręs Jake'as Paulas, kuris skelbia įvairiausius įrašus, tarp jų ir savo dainas.

Ryano pajamos, kurios nurodomos neatskaičiavus mokesčių ir agentams bei teisininkams mokamo užmokesčio, palyginti su praėjusiais metais, išaugo dvigubai.

Paklaustas, kodėl vaikai taip mėgsta žiūrėti jo vaizdo įrašus, Ryanas, kuriam dabar jau aštuoneri, atsakė: „Nes aš įdomus ir juokingas.“

Nuo tada, kai Ryano tėvai sukūrė jo kanalą „YouTube“ platformoje 2015 metų kovą, ten paskelbti vaizdo įrašai buvo peržiūrėti beveik 26 mlrd. kartų. „Ryan ToyReview“ taip pat turi 17,3 mln. sekėjų.

Pasak „Forbes“, 21 iš 22 uždirbtų milijonų buvo surinktas iš reklamų, rodomų prieš vaizdo įrašus. Likęs milijonas uždirbtas dėl finansuotų įrašų.

Ryano populiarumas toks didelis, kad „YouTube“ paskelbtame vaizdo įraše matomas žaislas gali būti parduodamas akimirksniu.

Rugpjūčio mėnesį didžiausias JAV mažmeninės prekybos tinklas „Walmart“ pradėjo prekiauti specialiais žaislais ir drabužiais, kurie vadinami „Ryan's World“ (Ryano pasaulis). Vaizdo įrašas, kuriame nufilmuota, kaip Ryanas su tėvais vienoje iš „Walmart“ parduotuvių ieško savo paties žaislų, per 3 mėnesius buvo peržiūrėtas 14 mln. kartų.

Tikėtina, kad iš sandorio su „Walmart“ gautas pelnas kitais metais dar labiau išaugins Ryano pajamas.

Kadangi jis vis dar vaikas, 15 proc. Ryano uždarbio yra padedama į banką ir šiais pinigais jis galės naudotis tik kai bus pilnametis.

Ryano dvynės seserys taip pat dalyvauja šeimos versle: jos pasirodo kai kuriuose vaizdo įrašuose, kurie įkeliami į kitą „YouTube“ kanalą „Ryan's Family Review“.