Senjoras pyktį lieja braižydamas mašinas
Jau ne vie­nus me­tus Is­pa­ni­jos šiau­rės va­ka­ruo­se esan­čio Vi­go mies­to gy­ven­to­jai yra įsi­bai­mi­nę, kad ras sa­vo au­to­mo­bi­lį apib­rai­žy­tą ar­ba ne­ga­lės jo at­si­ra­kin­ti. Apie tai ra­šo por­ta­las eles­pa­nol.com.

Kaltininkas – garbaus amžiaus vyras, kuris vien pernai nusiaubė per tūkstantį mašinų. 79-erių Jose Antonio Vazquezas nė nebando slapstytis ir „baudžia“ mašinas dienos metu. Maža to, liudininkų drausminamas pensininkas tampa agresyvus.

Policija suskaičiavo, kad praėjusiais metais šis vandalas apgadino maždaug 1120 automobilių. Senolis gana rezultatyviai pradėjo ir šiuos metus. Kaip manoma, jis jau spėjo pažymėti 120 transporto priemonių.

Vietos policijos nurodymu Jose Antonio turi reguliariai vykti pas specialistus tikrintis psichinės sveikatos. Tiesa, senuką stebintys gydytojai nurodo, kad šis proto sutrikimų neturi – vyrui trūksta empatijos. „Jis neserga, o tiesiog pyksta ant viso pasaulio ir labai užsispyręs“, – teigiama ataskaitoje.

Vandalas iš tiesų yra labai atkaklus. Policininkai jį vis sulaiko, išrašo baudą, bet vos tik Jose Antonio išeina į laisvę, vėl ima siautėti. Ispanas braižo automobilius raktu arba moneta, kiša į spyneles dantų krapštukus. Šį vyrą jau atpažįsta beveik visi Vigo gyventojai. Mieste yra apstu įspėjamųjų plakatų, kuriuose puikuojasi Jose Antonio atvaizdas.

Vigo policijos atstovas sakė, kad žmonės ne tik bijo statyti automobilius viešosiose vietose, bet ir auklėti senjorą. Vyriškis yra aptalžęs lazda arba skėčiu keletą asmenų. Vienam jis net sulaužė nosį ir akinius. Skaičiuojama, kad šis senolis pernai pridarė apie 500 tūkst. eurų nuostolių.