Scarlett Johansson – daugiausia uždirbanti aktorė
Kaip ir kas­met, žur­na­las „For­bes“ pa­skel­bė dau­giau­sia per me­tus už­dir­bu­sių ak­to­rių są­ra­šą. Šie­met jo vir­šū­nė­je at­si­dū­rė Scar­lett Jo­hans­son, ku­ri per pra­ei­tus me­tus iki 2018-ųjų bir­že­lio su­si­žė­rė 40,5 mln. do­le­rių (35,5 mln. eu­rų).

2017 metais ši amerikiečių aktorė net nepateko į daugiausiai uždirbančiųjų dešimtuką. Tačiau šiemet į jo viršūnę ji šoktelėjo dėl savo vaidmens filme „Keršytojai. Begalybės karas“, kurio antra dalis pasirodys ateinantį pavasarį.

Antroje sąrašo vietoje atsidūrė Angelina Jolie su 28 mln. dolerių, kuriuos gavo, pradėjusi filmuotis „Disney“ filmo „Piktadarės istorija“ tęsinyje. Juosta kino ekranus turėtų išvysti 2020-ųjų gegužę.

Iškart po jos sąraše – Jenifer Aniston, per praeitus metus uždirbusi 19,5 mln. dolerių. Tačiau dauguma jos gautų pajamų yra ne už vaidmenis kine, o tokių bendrovių kaip „Emirates“, „SmartWater“ bei „Aveeno“ produktų ir paslaugų reklamavimą.

Geriausiai uždirbančių aktorių sąrašas yra gana nepastovus. Pavyzdžiui, praeitais metais jo viršūnėje atsidūrusi aktorė Emma Stone šiais metais į jį išvis nepateko.

S. Johansson uždarbis vis dėlto nė iš tolo neprilygsta praeitų metų geriausiai uždirbusio vyro aktoriaus pajamoms. Praeitų metų sąrašo viršūnėje atsidūręs Markas Wahlbergas susižėrė net 68 mln. JAV dolerių. Tačiau prognozuojama, kad ir jo atlygis nublanks prieš šių metų, geriausiai uždirbusių vyrų aktorių pajamas. Šis sąrašas dar nėra paskelbtas. Tačiau liepą pasirodė geriausiai uždirbančių pramogų pasaulio atstovų sąrašas, kuriame atsidūrė aktoriai Dwayne Johnsonas su 124 mln. JAV dolerių ir George'as Clooney susižėręs 239 mln. JAV dolerių. Tiesa, pastarasis daugiausiai uždirbo, pardavęs savo tekilos bendrovę „Casamigos“.