Savaitės fotokaleidoskopas
KAR­NA­VA­LAS. Va­sa­rio 19 die­ną Vo­kie­ti­jos kanc­le­rės An­ge­los Mer­kel re­zi­den­ci­jo­je Ber­ly­ne vy­ko kas­me­ti­nis pri­ėmi­mas kar­na­va­lo bend­ruo­me­nėms iš vi­sų ša­lies že­mių.

Į rezidenciją prigužėjo daugybė įvairiais kostiumais pasidabinusių žmonių, o kanclerei buvo įteiktas specialus karnavalo medalis, kuriuo ji pasipuošusi nuotraukoje.

. / Reuters/Scanpix nuotrauka

PRANEŠIMAS. Vasario 20 dieną Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas skaitė savo metinį pranešimą ir žadėjo šiemet reikšmingai pagerinti rusų gyvenimo sąlygas. Kreipdamasis į rusų įstatymų leidėjus ir aukšto rango pareigūnus V. Putinas prabilo apie socialines išmokas jaunoms šeimoms, mokesčių lengvatas, mažesnes būsto paskolų palūkanas ir būsto subsidijas daugiavaikėms šeimoms. Tai pirmas 66 metų lyderio metinis pranešimas per naują, pernai prasidėjusią – jau ketvirtą – jo kadenciją.

. / Reuters/Sputnik/Scanpix nuotrauka

INVESTICIJA. Saudo Arabijos sosto paveldėtojo Muhammedo Bin Salmano priėmimo ceremonija Islamabade vasario 17 dieną – jis ir Pakistano premjeras Imranas Khanas važiuoja karieta. Per šį vizitą itin prastą reputacija tarptautinėje bendruomenėje dėl įtarimų įsakius nužudyti žurnalistą Jamalą Khashoggi turintis Saudo Arabijos princas su delegacija pasirašė daugiau kaip 20 mlrd. dolerių vertės sandorių ir taip suteikė ekonominių problemų kamuojamam Pakistanui labai reikalingų investicijų.

. / AFP/Scanpix nuotrauka

METINĖS. Bengazyje personažų iš televizijos laidos „Teletabiai“ kostiumais apsirengę vaikai mojuoja Libijos vėliavomis per 8-ąsias revoliucijos metines. Revoliucija, dar vadinama Libijos pirmuoju pilietiniu karu, prasidėjo 2011 metų vasario 17 dieną, kai sukilėliai griebėsi ginklų prieš šalies diktatoriui Muammarui Gaddafi lojalias pajėgas.

. / Reuters/Scanpix nuotrauka

ŠVENTĖ. Vasario 19 dieną Haikou, Kinijos Hainano provincijoje, vyko Žibintų festivalis. Žmonės šokinėjo per laužą ir taip minėjo 2 savaites trukusios šventės, skirtos Naujiesiems metams pagal Mėnulio kalendorių, pabaigą.