Princo žmona liko be apsaugininkės
Po pus­me­čio dar­bo at­sis­ta­ty­di­no Skot­land Jar­do par­ei­gū­nė, sau­go­ju­si Sa­sek­so ku­ni­gaikš­tie­nę. Ta­čiau tai ne­su­si­ję su kū­di­kio be­si­lau­kian­čios pri­nco Har­ry žmo­nos Meg­han su­nkiu bū­du, o la­biau at­spin­di jos no­rą tu­rė­ti dau­giau lais­vės.

Tie, kurie užaugo karališkojoje šeimoje, pratę prie nuolatinės apsaugos. Tačiau Meghan tai kelia labai daug nepatogumą. Ji niekur negali išeiti be savo apsaugos komandos ir dėl to jaučiasi labai suvaržyta. Nors prieš tai Sasekso kunigaikštienė buvo gana žymi aktorė, ji galėjo veikti ką panorėjusi, laisvai judėti. Viskas pasikeitė, kai amerikietė ištekėjo už britų princo, karalienės Elžbietos II anūko.

Britų žiniasklaida skelbia, jog iš tarnybos traukiasi ta pati šviesiaplaukė apsaugininkė, atkreipusi karališkosios šeimos stebėtojų dėmesį per Harry ir Meghan kelionę į Australiją, Fidžį ir Tongą. Vienu tarpu dėl minios, kuri tapo nebevaldoma, apsaugininkė turėjo įsikišti ir skubiai išvesti Meghan.

Ši policijos karininkė – jau trečias tarnybą paliekantis Meghan darbuotojas per maždaug du mėnesius. Apsaugininkė, kuri, manoma, turi inspektorės rangą, buvo pakeitusi seržantą Billą Renshaw, ilgai dirbusį princo Harry saugumo tarnybos vadovu. Jis išėjo į pensiją po 30 metų tarnybos policijoje.

Taip pat pasitraukė poros privati sekretorė Samantha Cohen, 17 metų dirbusi karališkajai šeimai. Anksčiau ji buvo karalienės privataus sekretoriaus padėjėja ir atstovė spaudai. Ji sutiko laikinai dirbti Meghan prieš jos vestuves. Gruodį princo žmonos asmeninė padėjėja Melissa Touabti taip pat pranešė paliekanti šį darbą, kurį dirbo tik pusmetį.

Už kelių savaičių Meghan ir princas Harry turi kraustytis į Frogmoro kotedžą Vindzoro pilies teritorijoje prieš gimstant jų pirmam vaikui.