Policija rado pamestą sužadėtuvių žiedą
Niu­jor­ko mies­to po­li­ci­jos de­par­ta­men­tas (NYPD) pra­ne­šė, kad ang­lų po­ra at­gaus Taim­so aikš­tė­je pa­mes­tą su­ža­dė­tu­vių žie­dą.

Vyras ir moteris garsiojoje aikštėje lankėsi penktadienio vakarą. Žiedelis nusprūdo moteriai nuo piršto ir nuriedėjo tiesiai į nuotekų surinkimo groteles. Sužadėtiniai paprašė policininkų pagalbos, bet šie papuošalo iš karto nerado. Viltį praradusi pora nepaliko savo kontaktinės informacijos.

Šeštadienį pareigūnams pagaliau pavyko ištraukti žiedą ir jie ėmė ieškoti jo savininkų. NYPD paskelbė pranešimą socialiniuose tinkluose. Pora, kuri jau buvo grįžusi į Angliją, susisiekė su pareigūnais.

Moteris pametė žiedą, nes šis jai buvo laisvokas. / NYPDnews/Twitter nuotrauka

„Esame tokie laimingi ir dėkingi visiems. Tiesiog negalime patikėti“, – sakė Daniella ir Johnas. Poros kelionės į Niujorką tikslas buvo paminėti savo draugystės dešimties metų sukaktį. Vyras sakė, kad žiedą nešiojosi kišenėje dvi dienas, kol rado tinkamą momentą. Johnas pasipiršo savo mylimajai Centriniame parke.

Tiesa, žiedas Daniellai buvo kiek laisvokas. Po didžiosios akimirkos pora dar sumanė prasukti pro Taimso aikštę. Tačiau pajudėjus viešbučio link žiedas nusmuko nuo piršto, kelis kartus skambtelėjo ant asfalto ir nugarmėjo pro groteles.

Socialinių tinklų vartotojai gyrė NYPD darbą ir vadino tai Kalėdų stebuklu. Kai kurie juokavo, kad šie šaunūs policininkai turėtų būti pakvieti į poros vestuves.