Po vyro mirties – laisvė tatuiruotėms
77 me­tų bri­tė pa­si­da­rė 16 ta­tui­ruo­čių mi­rus vy­rui, ku­ris šiam jos po­mė­giui ne­pri­ta­rė. Maiš­tin­ga pro­mo­čiu­tė kū­no me­no po­mė­giui tau­po iš pen­si­jos.

Pirmą kartą kelias tatuiruotes Glenys Coope pasidarė dar septintąjį praėjusio amžiaus dešimtmetį, kai buvo jauna, bet vėliau jas pašalino, nes tai nepatiko jos vyrui Walteriui. Tačiau 2014 metais jam mirus, ji grįžo prie seno – dabar spalvoti piešiniai puošia moters rankas, krūtinę ir nugarą.

Ji prisipažino iš naujo susižavėjusi tatuiruotėmis, kad įveiktų liūdesį. Ant krūtinės išsitatuiravo širdį su vyro vardu. Juodu santuokoje pragyveno 54 metus.

G. Coope moka už tatuiruotes iš savo pensijos. Ji traukia į tatuiruočių saloną kas kelis mėnesius ir jau išleido šiam reikalui 2 tūkst. svarų, bet nesigaili „nė vieno penso“. Penkis anūkus ir proanūkių turinti moteris dar svajoja apie vilkolakį ant nugaros, o paskui kurį laiką sustos.

Du vaikus užauginusi buvusi namų šeimininkė tikina, kad jai nerūpi, kaip žmonės į ją reaguoja gatvėje. „Tačiau žmonės nieko ir nesako, jie tik žiūri į mane, – teigia G. Coope. – Gyvenu visavertį gyvenimą ir neleisiu amžiui savęs riboti. Tai mano kūnas, ką noriu, tą su juo darau.“

Be kitų piešinių, jos kūną puošia vampyriškas ateivis ir medūza. Močiutė džiaugiasi savo tatuiruotoju, kuris yra „labai draugiškas, kaip ir visi kiti salone“. Be to, tatuiruotės patinka ir G. Coope anūkams bei proanūkiams. Ji įkalbėjo ir savo 84 metų seserį Pearl pasidaryti tatuiruotę ant kojos – mažą bitutę. Ši sakosi, kad to bus ir gana, nes ji ne tokia drąsi kaip jos jaunesnioji sesuo.