Paveikslai iš akmenukų
Ita­li­jo­je gy­ve­nan­tis 45-erių Ste­fa­no Fur­la­ni ku­ria uni­ka­lius pa­veiks­lus. Me­ni­nin­kas dė­lio­ja dai­lias kom­po­zi­ci­jas iš ak­me­nu­kų.

Tokią neįprastą meno formą jis atrado žaisdamas su sūnumi. Kai šis buvo mažas, jiedu vaikštinėdavo po paplūdimį ieškodami keistų formų akmenėlių, o tada dėliodavo iš jų įvairius vaizdelius. Laikui bėgant paveikslai darėsi sudėtingesni.

.

.

.Nors kai kurios kompozicijos iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti paprastos, ilgiau jas patyrinėjus matyti, kaip puikiai atskiros dalys dera tarpusavyje. Menininkas atsižvelgia ne tik į akmenukų formas ir dydžius, bet ir spalvas. Vyras neatskleidžia, kiek laiko reikia tokiam paveikslui sukurti. Galima tik spėti, jog tai užtrunka porą dienų, o gal net savaites.

Paveikslų autorius - Stefano Furlani.

Stefano ėmė jausti kartėlį, kad paveikslus, į kuriuos įdeda tiek širdies, pasiglemžia jūros bangos arba sutrypia neatidūs praeiviai. Tad jis ėmė dėlioti akmenukus ant drobės ir ilgainiui jų sukaupė nemenką galeriją. Daugiau šio italų darbų galima pamatyti internetinėje svetainėje http://www.sassidautore.it/ arba feisbuko paskyroje @Sassidautore.