Pamiršo 40 gyvenimo metų
Lui­zia­nos vals­ti­jo­je (JAV) gy­ve­nan­ti ame­ri­kie­tė pra­ra­do at­min­tį ir pa­mir­šo vis­ką, kas jai nu­ti­ko pa­sta­ruo­sius 40 me­tų, pra­ne­ša „Dai­ly Mail“.

56-erių Kim Harris Denicola sunegalavo po apsilankymo Biblijos skaitytojų būrelyje. Moteriai ėmė stipriai skaudėti galvą, vėliau aptemo akyse. Netekusią sąmonės greitoji ją atgabeno į ligoninę.

Atsigavusi Kim nepažino nei vyro, nei vaikų, nei anūkų. „Slaugytoja manęs paklausė, ar žinau kelinti dabar metai, – prisimena moteris. – Atsakiau: „Taip, mem. Dabar 1980-ieji“. Ji paklausė, kas yra JAV prezidentas. Atsakiau: Ronaldas Reiganas.“

Amerikietė manė, kad jai yra 18 metų, paskutinį dalyką, ką ji prisiminė, – abitūros egzaminai. „Koks siaubas apėmė, kai pažiūrėjusi į veidrodį išvydau ne jauną merginą, o pagyvenusią moterį“, – pasakoja Kim.

Gydytojai daro prielaidą, kad amerikietę ištiko tranzistorinė amnezija. Jie abejoja, ar moters prisiminimai kada nors sugrįš.

Moteris gi tikina niekada negirdėjusi nei apie Donaldą Trumpą, nei apie Baraką Obamą. Ji manė, kad nešiojamas kompiuteris yra televizorius, o mobilusis telefonas jai sukėlė šoką.

„Pats naujausias televizorius, kurį prisimenu, stovėjo ant grindų. Kad perjungtum kanalus, turėjai prie jo prieiti, – pasakoja Kim. – Dabar mūsų televizorius kabo ant sienos, jis plonas. Žiūrėti – vienas malonumas, tik reklamos labai daug.“