Nosį apsaugos šiltukas!
Bri­tė Sal­ly Steel-Jo­nes siū­lo žmo­nėms, ne­no­rin­tiems nu­šal­ti no­sies, iš­ei­tį. Ji ku­ria ne­įp­ras­tus ak­se­sua­rus – no­sies šil­tu­kus.

Moteris atskleidė, kad mintis gaminti šiltukus kilo 2009 metais, kai stipriai nušalo nosį. Netrukus ji suprato, kad šąlančiomis nosimis skundžiasi ir daugiau žmonių. Tuomet Sally sumanė pardavinėti šiuos aksesuarus. Taip atsirado bendrovė „The nose warmer company“.

Šiltukas atrodo tarsi maža kepurytė, kuri užmaunama ant nosies ir raišteliais pritvirtinama prie galvos ar ausų. Užėjus į internetinę parduotuvę jų galima rasti pačių įvairiausių spalvų ir medžiagų: nuo megztų iki pliso. Pavyzdžiui, padarytas iš netikro kailio atsieis 6,95 svaro (apie 7,8 euro), vilnonių siūlų – 7,45 svaro (8,4 euro).

Klientai neslepia susižavėjimo šiuo produktu. „Labai juokinga! Tikiuosi, kad patiks ir draugui“, – rašė viena mergina. Nors šis daiktas ir atrodo keistai, tačiau jį įsigiję žmonės džiaugiasi, kad nosis iš tiesų nebešąla.

„Sakote, kad atrodo kvailai?“ – pasiteiravo Sally. Moters manymu, jau geriau vaikščioti taip negu su nušalusia raudona nosimi.