Naujos taisyklės rankiniam bagažui, keliaujantiems su „Wizz Air“
„Wizz Air“ pra­ne­ša, kad nuo 2018 m. lap­kri­čio 1 d., to­liau leng­vi­nant įlai­pi­ni­mo pro­ce­sus, ke­lei­viai į or­lai­vio sa­lo­ną ga­lės pa­siim­ti vie­ną ran­ki­nio ba­ga­žo krep­šį vi­suo­se bend­ro­vės skry­džiuo­se.

Aviakompanijos duomenys rodo, kad per metus daugiau nei 10 tūkst. skrydžių būna paveikti vėluojančio bagažo. Taip pat per pastaruosius 5 metus keliautojų kelionės laikas tolygiai trumpėjo ir šiandien kas trečias „Wizz Air“ keleivis pasirenka 3 dienų ar net trumpesnę kelionę. Dėl šių priežasčių kompanijos klientai keliauja su lengvesniu ir labiau apgalvotu bagažu. Kas trečias keleivis įsigyja registruotą bagažą, o kas septintas pasirenka keliauti su kelioniniu krepšiu, kuris gali būti įsinešamas į orlaivio saloną, rašoma pranešime spaudai.

Nuo lapkričio 1 d. keleiviai su savimi orlaivio salone galės turėti vieną rankinį bagažą, kurio išmatavimai atitiks šiuos matmenis 40 x 30 x 20 cm, o keleiviai, įsigiję „WIZZ Priority“ paslaugą, su savimi galės turėti ir bagažą, kurio išmatavimai atitiks šiuos matmenis 55 x 40 x 23 cm.

Vadovaujantis keleivių atsiliepimais ir besikeičiančiomis kelionių tendencijomis, „Wizz Air“ lengvina keliautojų patirtį ir pristato 10 kg registruojamą bagažą, kurio kainos prasideda nuo 7 Eur. Prioritetinės registracijos ir įlaipinimo kainos prasideda nuo 5 Eur.

Iki spalio 10 d. įsigytiems bilietams be „WIZZ Priority“ paslaugos laikotarpiui po lapkričio 1 d. suteikiamas nemokamas 10 kg registruojamas bagažas, o registruotiems bilietams bus suteikta „WIZZ Priority“ paslauga.

Naujoji „Wizz Air“ bagažo politika, atsižvelgiant į individualius keleivių poreikius, leidžia pasirinkti iš daugiau nei 50 skirtingų rankinio bagažo variacijų keliaujant.

Trumpas vaizdo įrašas, pristatantis naują bagažo politiką:

...

Kita pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ taip pat pranešė apie pakeitimus bagažo politikoje: nuo sausio 15 d. į „Ryanair“ orlaivį galite įsinešti tik vieną rankinį bagažą. Išimtys galioja tiems, kurie įsigijo „Priority & 2 Cabin Bags“ bilietus. Visiems kitiems, t.y. pirmenybės neturintiems keleiviams, į lėktuvo saloną bus leidžiama pasiimti tik vieną mažesnį rankinio bagažo vienetą, o antrasis (paprastai kiek didesnis lagaminas) prie įlaipinimo vartų turės būti atiduotas į lėktuvo bagažo skyrių. Ši paslauga bus teikiama nemokamai. Mažas, leistinas įsinešti į lėktuvą bagažas (rankinė arba kompiuterio dėklas) turi neviršyti 35x20x20cm išmatavimų ir lengvai tilpti po priešais lėktuvo sėdynę esančia kėde.

„Priority & 2 Cabin Bags“ bilietų savininkai

Jei pirkdami bilietus įsigijote „Priority & 2 Cabin Bags“, „Flexi Plus“, „Plus“ ar „Family Plus“ bilietus, į orlaivį galėsite įsinešti du rankinio bagažo vienetus. Mažasis bagažo vienetas neturi viršyti 35x20x20cm išmatavimų ir lengvai tilpti po priešais lėktuvo sėdynę esančia kėde. Antrasis bagažo vienetas turi sverti nedaugiau 10 kg ir neviršyti 55x40x20cm išmatavimų.

Neįvykdžius šių reikalavimų už papildomą bagažą gali tekti papildomai mokėti.