Naujausią filmą apie Džeimsą Bondą režisuos amerikietis
Ca­ry Jo­ji Fu­ku­na­ga im­asi nau­jau­sio fil­mo apie slap­tą­jį agen­tą Džeim­są Bon­dą, taip tap­da­mas pir­muo­ju ame­ri­kie­čiu, ku­riam pa­ti­kė­ta to­kia gar­bė.

„Džiaugiamės, kad dirbsime su Cary. Dėl savo įvairiapusiškumo ir novatoriškumo jis yra puikus pasirinkimas mūsų kitam Džeimso Bondo nuotykiui“, – ketvirtadienį oficialioje filmo tviterio paskyroje parašė „bondiados“ prodiuseriai Michaelas G. Wilsonas ir Barbara Broccoli.

25-osios kino juostos apie legendinį britų agentą filmavimo darbai bus pradėti 2019 metų kovo 4 dieną Londone. Pasaulinė premjera numatyta 2020 metų vasario 14-ąją – keliais mėnesiais vėliau, nei skelbta.

C. J. Fukunaga pakeitė britų režisierių Danny Boyle'ą, kuris praeitą mėnesį gana dramatiškai pasitraukė iš projekto dėl kūrybinių nesutarimų su filmų serijos ilgamečiais prodiuseriais bei penktą ir, kaip skelbiama, paskutinį kartą šnipą įkūnysiančiu aktoriumi Danieliu Craigu.

Naujausias filmas bus 5 ir paskutinis sykis, kai legendinį šnipą įkūnys aktorius Danielis Craigas. / outnow.ch nuotrauka

Pasitraukus britų kino legendai D. Boyle'ui, buvo daugybė spėlionių, kas galėtų jį pakeisti, tačiau C. J. Fukunagos pavardė nebuvo paminėta nė karto.

Nors didžioji dauguma filmus apie Džeimsą Bondą režisavusių kūrėjų yra britai, prie vairo yra stoję ir keletas kitataučių (iš Vokietijos ir Naujosios Zelandijos). Tačiau C. J. Fukunaga bus pirmas šią užduotį gavęs amerikietis.

41 metų JAV kino kūrėjo filmografijoje kol kas tik 3 ilgametražiai vaidybiniai filmai: „Bevardžiai“ (2009), „Džeinė Eir“ (2011) ir daugybės liaupsių sulaukusi karo drama „Nežinomos šalies žvėrys“ (2015).

C. J. Fukunaga taip pat buvo labai giriamas už serialo „Tikras detektyvas“ pirmo sezono epizodų režisūrą, už kurią jis buvo įvertintas „Emmy“.