Melania Trump paneigė gandus apie įtampą santuokoje
Me­la­nia Trump penk­ta­die­nį ne­su­reikš­mi­no kal­bų apie įta­ria­mus jos vy­ro JAV pre­zi­den­to Do­nal­do Trum­po ry­šius su vie­na por­no žvaigž­de ir ki­to­mis mo­te­ri­mis, par­eikš­da­ma, kad yra „svar­bes­nių da­ly­kų, apie ku­riuos tu­ri gal­vo­ti“.

Interviu televizijai „ABC News“, kurio ištraukos buvo paskelbtos penktadienį, pirmoji JAV ponia vis tik nepaneigė garsiai nuskambėjusių savo vyro meilės istorijų.

Tačiau ji patikino, kad daug apie jas negalvoja.

Paklausta ar, kaip ir kitų prezidentų žmonos, kurioms teko susidurti su vyrų neištikimybe, ji jaučia įtampą savo santuokoje, Melania Trump tvirtai pareiškė, kad „tai nėra (mano) rūpestis ir dėmesio centras“.

„Būdama motina ir pirmąja ponia turiu daug svarbesnių dalykų, apie kuriuos turiu galvoti – tai ir darau“, – pridūrė ji.

„Žinau, kad žmonėms patinka spekuliuoti ir kad žiniasklaidai patinka spekuliuoti mūsų santuoka, – kalbėjo ji. – Žinoma, kad tai ne visada malonu, bet aš žinau, kas yra teisinga, o kas yra ne, kas yra tiesa ir netiesa.“

Į klausimą, ar myli savo vyrą, M. Trump atsakė: „Taip, mums viskas gerai. Tokios yra žiniasklaidos spekuliacijos, ir tai yra gandai. Jie ne visada teisingi.“

Šį retą interviu televizijai „ABC News“ 48 metų Slovėnijoje gimusi buvusi manekenė davė, kai anksčiau šį mėnesį lankėsi Afrikoje.

M. Trump kalbėjosi su žurnalistais dėvėdama jojimo kelnes ir kamštinį šalmą – tą patį, dėl kurio Afrikoje jau buvo palyginta su XIX amžiaus kolonijiniu valdytoju. Paprašyta pakomentuoti jos vyro advokato Rudi Giuliani (Rudžio Džulianio) pareiškimą apie jos santuoką ji ironiškai nusišypsojo.

R. Guliani birželį sakė, kad Melania Trump tiki savo vyru, o šis neigia prieš dešimtmetį turėjęs romaną su striptizo šokėja ir porno filmų žvaigžde Stormy Daniels.

„Ar tai tiesa?“ – paklausė ABC žurnalistas.

„Aš niekada nesikalbėjau su ponu Giuliani“, – atsakė pirmoji ponia.

Paklausta, kodėl tada R. Giuliani taip sakė, ji atkirto: „Nežinau, paklauskite jo.“

Visą pokalbį su M. Trump televizija ABC turėtų parodyti vėliau penktadienį.