Meghan Markle palygino su princese Diana
Bul­va­ri­nė spau­da „juo­di­na ir per­se­kio­ja“ Meg­han Mark­le ly­giai taip pat kaip ve­lio­nę pri­nce­sę Dia­ną, tai aus­tra­lų žur­na­lui WHO par­eiš­kė Ho­li­vu­do su­perž­vaigž­dė Geor­ge'as Cloo­ney.

Artimas Meghan ir jos vyro princo Harry draugas G. Clooney perspėjo dėl „istorijos kartojimosi“, žiniasklaidai vis karštligiškiau domintis pirmagimio besilaukiančia karališkąja pora.

„Tikrai noriu pasakyti, kad jie tiesiog visur vaikosi M. Markle, – Los Andžele duodamas interviu WHO sakė G. Clooney. – Tai septintą mėnesį besilaukianti moteris, ir ji yra persekiojama, juodinama bei vaikoma, lygiai kaip buvo (persekiojama) Diana, ir istorija kartojasi. Matėme, kaip tai baigiasi.“

Diana 1997 metais žuvo per automobilio avariją viename Paryžiaus tunelyje. Tragedija įvyko paparacams motociklais persekiojant princesės automobilį.

Agresyvumu garsėjanti bulvarinė Didžiosios Britanijos spauda iš pradžių sveikino M. Markle atėjimą į karališkąją šeimą per pernai gegužės mėnesį iškeltas įspūdingas vestuves Vindzoro pilyje, kuriose dalyvavo ir G. Clooney su žmona, žmogaus teisių advokatė Amal.

Tuomet kalbėta, kad Meghan – maišytos rasės aktorė – įkvėpė naujos gyvybės monarchijai, kartais pavadinamai išsikvėpusia ir atitrūkusia.

Tačiau vėliau, nepaisant jos nėštumo, pranešimai apie ją darėsi vis kritiškesni. Buvo teigiama, kad rūmuose ginčijamasi dėl jos manierų, kad ji pykstasi su princo Williamo žmona Kate Middleton.

Bulvariniai laikraščiai taip pat mėgavosi istorijomis apie subyrėjusią amerikietišką Meghan šeimą.

Praėjusią savaitę vienas laikraštis paskelbė itin asmenišką laišką, kurį Meghan esą parašė savo susvetimėjusiam tėvui. Jame jo maldaujama „liautis melavus“ ir išnaudojus jos santykius su vyru.

G. Clooney, duodamas interviu WHO, kad pareklamuotų savo naują televizijos serialą „22-oji išlyga“, smerkė jos privatumo pažeidinėjimą. „Negaliu jums apsakyti, kaip gniuždo matyti juos išplatinant dukters laišką tėvui. Su ja elgiamasi negarbingai ir manau, kad tai neatsakinga“, – sakė jis.

Harry ir jo vyresniojo brolio Williamo santykiai su žiniasklaida po jų motinos žūties yra komplikuoti.

Neseniai Harry atskleidė, kad ilgą laiką stengėsi susitaikyti su Dianos mirtimi, o prieš kelerius metus dėl to net kreipėsi pagalbos į profesionalus.