Majauskų šeimai krizė buvo per sunki
Užg­riu­vęs #Me­Too skan­da­las, per ku­rį par­la­men­ta­rui My­ko­lui Ma­jaus­kui bu­vo mes­ti kal­ti­ni­mai ga­li­mai sek­sua­liai prie­ka­bia­vus prie mer­gi­nų, bu­vo per su­nkus Ma­jaus­kų šei­mai: su­tuok­ti­niai nu­spren­dė su­kti skir­tin­gais ke­liais.

Apie tai, jog 20 metų kartu praleidę Majauskai suka skirtingais keliais, pranešė portalas 15min.

Dar 2015 metais, kandidatuodamas į Vilniaus miesto merus, politikas reklaminiame vaizdo klipe pasirodė su savo šeima, o ir pats įrašo pavadinimas deklaravo „šeimos politiką“.

Tačiau šių metų kovo 6 dieną pasirodžiusi „Info TV“ žinių laida „Info diena“, kurioje nuskambėjo anoniminės merginos interviu ir pasakojimai apie Lietuvos Respublikos Seimo narį M. Majauską, kuris, neva, praeityje vartojo alkoholį su moksleivėmis, jaunomis merginomis, nuolat dalyvaudavo vakarėliuose, siekdamas atsivesti jas į savo butą bei atlikti nederamus seksualinio pobūdžio veiksmus, taip pat ir interviu davusios merginos atžvilgiu.

Skandalui įsisukus, M. Majauskas teigė, jog sukeltas skandalas buvo tikras iššūkis jo šeimai: „Šie kaltinimai – labai didelis iššūkis mūsų šeimai. Darysiu viską, kad jį įveiktume ir toliau pasitikėtume vienas kitu. Laikas parodys, ar tai įmanoma ir kiek tai įmanoma, bet šiandien tai didelis išbandymas. Niekam nelinkėčiau košmaro, kurį išgyvenu pastarąją savaitę“, – tuomet sakė politikas.

Po šios informacijos paviešinimo M. Majauskas sustabdė savo narystę partijoje, o Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis bandė inicijuoti prokuratūros tyrimą apie nederamą M. Majausko elgesį.

Parlamentaras dėl šmeižto pats kreipėsi į prokuratūrą, tačiau šių metų birželio pabaigoje ikiteisminis tyrimas buvo sustabdytas, nes tokia veikla neturėjo nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių.

Atstatęs narystę TS-LKD, praėjusį penktadienį politikas paskelbė apie Vilniaus mero posto siekius.