Laimėti padėjo intuicija
Sta­lius iš Ma­sa­ču­set­so nu­si­pir­ko 9 lo­te­ri­jos bi­lie­tus ir vi­si jie lai­mė­jo di­dį­jį pri­zą.

Robertas Lundstedtas sakė iš pradžių nusipirkęs 4 bilietus prekybos centre, bet keistas jausmas jam pakuždėjo kitoje parduotuvėje nusipirkti dar du, paskui dar du parduotuvėlėje ant kampo ir galiausiai dar vieną paskutinį bilietą degalinėje. Į visus jis įrašė tą patį skaičių.

Vieną bilietą R. Lundstedtas atidavė sūnui, dar vieną – dukrai, o kitus septynis pasiliko sau. Kitą rytą jis pasitikrino laikraštyje ir pamatė, kad visi jo bilietai atitiko laimėjusius skaičius: 1–7-11–26–30. Iš viso devyni identiški bilietai laimėjo 900 tūkst. dolerių.

R. Lundstedtas planuoja dalį iš savo 700 tūkst. dolerių laimėjimo panaudoti paskolai grąžinti, o jo vaikai Brianas ir Kristen apmokės savo paskolas už studijas.

„Niekas mūsų gyvenime per daug nepasikeis. Mes labai paprasti žmonės, – sakė R. Lundstedtas. – Tiesiog turėsime šiek tiek daugiau santaupų.“

Anksčiau buvo pranešta apie šešis darbininkus iš Australijos, kurie penkerius metus žaidė loterijoje visą laiką su tais pačiais skaičiais ir galiausiai „nurovė“ Aukso puodą. Pagyvenę vyrai susitikdavo kartą per savaitę, žaidė smiginį ir susimesdavo po 10 dolerių loterijos bilietams.