Kuriamas „Gladiatoriaus“ tęsinys
Vei­kiau­siai Ho­li­vu­de kaip nie­ka­da trūks­ta ori­gi­na­lių idė­jų, nes pla­nuo­se – dar vie­nas tę­si­nys. Ki­no le­gen­da, bri­tų re­ži­sie­rius Rid­ley Scot­tas nu­spren­dė, kad jo 2000 me­tų fil­me „Gla­dia­to­rius“ dar ne­bu­vo pa­dė­tas taš­kas.

Kaip praneša pramogų pasaulio naujienų portalas „Deadline“, „Gladiatoriaus“ tęsinio projektas jau vystomas. Jo scenarijų rašys Peteris Craigas, kurio filmografijoje tokie filmai kaip Beno Afflecko režisuotas „Miestas“ ir paskutinės dvi „Bado žaidynių“ dalys.

Manoma, kad filmo centre bus siaubingojo imperatoriaus Komodo, kurį originale įkūnijo Joaquinas Phoenixas, sūnėno Liusijaus istorija.

Kai „Gladiatorius“, kuriame pagrindinį vaidmenį suvaidino Russellas Crow, susižėrė 460 mln. JAV dolerių ir pelnė net 5 „Oskarus“, tarp jų ir kaip geriausias filmas, buvo daug kalbų apie galimą tęsinį. Jo scenarijų parašyti net buvo užsimojęs dainininkas Nickas Cave'as.

„R. Crow man paskambino ir paklausė, ar nenorėčiau parašyti „Gladiatoriaus 2“, – 2013 metais pasakojo dainininkas. – Man, kuris vargiai buvo parašęs nors vieną scenarijų, tai buvo nemenka užduotis. Russello paklausiau: „O tu kartais nemirei „Gladiatoriuje“? Jis atsakė: „Taip, bet tu rasi, kaip tai išspręsti.“

Nors N. Cave'as scenarijų parašė, tačiau praėjusiais metais R. Scottas teigė, kad su juo nedirba. Vis dėlto režisierius visiškai neatmetė minties, kad pavyktų kaip nors prikelti R. Crow suvaidintą herojų Maksimą.

„Žinau, kaip jį prikelti, – 2017 metais pasakojo R. Scottas. – Kalbėjau apie tai su studija, bet jie sakė: „Juk jis miręs.“ Yra būdas jį atgaivinti. Tačiau nežinau, ar tai įvyks. „Gladiatorius“ pasirodė 2000 metais, tad Russellas nuo tada šiek tiek pasikeitė.“