Kunigaikštienė atskleidė, kada turėtų gimdyti
Di­džio­sios Bri­ta­ni­jos pri­nco Har­ry su­tuok­ti­nė Sa­sek­so ku­ni­gaikš­tie­nė Meg­han prieš ke­le­tą die­nų sa­vo ger­bė­jams pra­ne­šė, kad jau še­šis mė­ne­sius yra nėš­čia ir ba­lan­džio pa­bai­go­je ar­ba ge­gu­žės pra­džio­je tu­rė­tų su­si­lauk­ti pir­ma­gi­mio.

Lankydamasi Anglijos šiaurės vakaruose buvusi JAV televizijos aktorė, laikydama rankas ant apvalėjančio pilvuko, tvirtino dar nežinanti kūdikio lyties. „Ji pasakė, kad jau šešis mėnesius yra nėščia ir kad turėtų gimdyti balandžio pabaigoje arba gegužės pradžioje“, – britų žiniasklaidai perdavė Kim Thompson, kuri bendravo su karališkosios šeimos pora.

Harry ir Meghan taip pat kalbėjosi su grupele vaikų iš Šv. Onos katalikiškosios pradinės mokyklos Berkenhede. Mokinukai irgi domėjosi būsimo vaikelio lytimi. „Aš paklausiau Meghan, ar tai bus mergaitė, ar berniukas. Ji atsakė, kad nežino“, – pasakojo 9-erių Kitty Dudley.

Harry ir Meghan pasakiškos vestuvės pagal karališkąsias tradicijas vyko praėjusių metų gegužę Vindzoro pilyje. Spalį pora pranešė apie numatomą šeimos pagausėjimą. Kensingtono rūmai, oficiali poros rezidencija Londone, tuomet informavo, kad kunigaikštienė turėtų gimdyti 2019 metų pavasarį.

Praėjusią savaitę Meghan savarankiškai ėmėsi pirmųjų labdaros organizacijų globos. Jos patronuojamos įstaigos dirba švietimo, teatro, pagalbos pažeidžiamoms moterims ir gyvūnų teisių srityse.