Kino debiutą įvertino palankiai
Ne­se­niai per Ve­ne­ci­jo­je šur­mu­liuo­jan­tį 75-ąjį ki­no fes­ti­va­lį bu­vo pri­sta­ty­tas fil­mas „Gi­mė žvaigž­dė“ (A Star Is Born). Ja­me de­biu­ta­vo ame­ri­kie­tė dai­ni­nin­kė La­dy Ga­ga.

Nors per iškilmingą renginį iškilo nesklandumų – smarki audra buvo nutraukusi elektros tiekimą ir kino teatras apie 20 minučių skendėjo tamsoje, – pats filmas ir dainininkės vaidyba sulaukė labai palankių atsiliepimų.

Žurnalas „Variety“ rašė, kad klasikinės 1937 metų juostos antrasis perdirbinys yra transcendentinis Holivudo filmas, ir negailėjo liaupsių Lady Gagai bei kartu su ja vaidinusiam Bradley Cooperiui.

Kritikas Owenas Gleibermanas gyrė „švytintį“ siužetą, pasakojantį apie padavėją, išgarsėjusią, kai įsimylėjo alkoholiką kantri muzikos dainininką, išgyvenantį nuopuolį. Jo žodžiais, Lady Gagos entuziastinga ir pergalinga atvira vaidyba neleido, kad jos pačios žvaigždės statusas trukdytų personažui.

Talentinga, bet save bjauria laikanti mergina, mananti, kad jos nosis yra per didelė, ir scenoje slepianti savo išvaizdą po daugeliu ekscentriško makiažo sluoksnių, akivaizdžiai turi sąskambių su amerikietės dainininkės biografija.

Lady Gaga pasakojo žurnalistams visada svajojusi būti aktorė. Ji pridūrė, kad vaidindama šiame filme pasinaudojo savo pačios įspūdžiais apie sunkią karjeros muzikos versle pradžią. Akivaizdu, kad šios priemonės suveikė.

Leidinys „The Hollywood Reporter“ pareiškė, kad šis Lady Gagos pasirodymas yra pakerintis debiutas didžiajame ekrane. „B. Cooperio filme galima daug ką pamilti – net jeigu kartais jis tampa nuobodokas, nes vaizduoja jos pačios pergalingą žengimą į superžvaigždes“, – pridūrė žurnalas.