Kelnės, kurios laikys mažiausiai 100 metų
645 do­le­riai (apie 562 eu­rai) už kel­nes, ku­rių ne­kū­rė jo­kie ma­dos na­mai, at­ro­do daug. Ta­čiau kas, jei­gu jas bus ga­li­ma mū­vė­ti am­ži­nai? Tai vie­no ak­ty­vaus lais­va­lai­kio dra­bu­žių pre­kės ženk­lo pa­ža­das.

Bendrovės „Volleback“ savininkas Steve'as Tidballas tvirtina, kad šios kelnės laikys mažiausiai šimtą metų. Drabužis pagamintas iš labai patvarios medžiagos, jį dėvint galima eiti net į ugnį. Audinys taip pat yra atsparus vandeniui ir trinčiai.

Drabužis buvo kuriamas kariams. / vollebak.com nuotrauka

„Dauguma ugniai atsparių drabužių pagaminti iš sunkių audinių. Tačiau šios kelnės – kitokios, jas galima mūvėti kasdien“, – tikino „Volleback“ bendraturtis Nickas Tidballas. Jo žodžiais, drabužis buvo kuriamas kariams, kurie, patekę į ekstremalias situacijas, neturi kada persirengti.

Vis dėlto sunku patikėti, kad kelnes įmanoma nešioti taip ilgai. Kai kam gali kilti klausimas, kodėl kūrėjai yra tokie užtikrinti? „Volleback“ atliko daugybę bandymų ir įsitikino, kad naujojo audinio pluoštas gerokai tvirtesnis už įprastą.

Šis drabužis – stebėtinai patogus. Kaip nurodoma bendrovės internetinėje svetainėje, kelnės tinka ir laipioti kalnuose, ir net jogos pratimams atlikti. Jos gana stilingos, tad dera ir laisvalaikiu.

Tai jau ne pirmas „Volleback“ ilgaamžis produktas. 2017 metais bendrovė pasiuvo bluzoną, kurį galima vilkėti šimtą metų. Neseniai įmonė taip pat pristatė ypatingą striukę – ji, įkrauta saulės energijos, švyti tamsoje.