Keleiviams dalijo dezodorantus
Aus­tri­jos sos­ti­nę užp­lū­dus karš­čio ban­gai vie­šo­jo trans­por­to bend­ro­vė nu­spren­dė ap­rū­pin­ti me­tro ke­lei­vius ne­mo­ka­mais de­zo­do­ran­tais.

Praėjusią savaitę metro linijoje, kuri būna labiausiai perpildyta, darbuotojai per dieną išdalijo 14 tūkst. dezodorantų. Bendrovės „Wiener Linien“ atstovas pasakojo, kad žmonės juos tiesiog plėšė iš rankų. Jo žodžiais, kai kurie žmonės yra itin jautrūs kvapams, o pakilus oro temperatūrai prakaito kvapas yra itin nemalonus palydovas.

„Ar jau pajutote gaivos dvelksmą?“ – buvo klausiama bendrovės „Wiener Linien“ tviterio paskyroje. Tiesa, ne visiems ši dezodorantų dalijimo akcija patiko. Dalis keleivių pasijuto įžeisti ir vertino tai kaip priekaištą, jog per retai prausiasi.

Daugelis traukinių turi modernias oro kondicionavimo sistemas ir tik senesnių modelių keleiviams vis dar tenka kęsti karštį. Vagonuose pasidaro tvanku, mat dalis metro linijų yra nutiestos virš žemės. Tvieskiant kaitriai saulei kai kuriuose Vienos metro fiksuojama net 35 laipsnių Celsijaus temperatūra. Tokiomis sąlygomis veikiausiai reto žmogaus neišpila prakaitas...