Katė pajuto sunkią ligą
Mi­sė ne­pa­si­žy­mi drau­giš­ku­mu, tad jos el­ge­sys bu­vo keis­tas šei­mi­nin­kei. Da­bar ji dė­kin­ga sa­vo pik­čiur­nai ka­tei gal­būt už iš­gel­bė­tą gy­vy­bę.

Angela Tinning negalėjo suprasti, kodėl Misė vis taikosi atsigulti jai ant krūtinės, tačiau pajuto ten kažkokį neaiškų skausmą. Ji nusprendė kreiptis į gydytojus, ir šie aptiko galinčias suvėžėti ląsteles. Moteriai buvo atlikta operacija, šios ląstelės buvo pašalintos.

Po dvejų metų Misė ir vėl ėmė keistai elgtis. Tąkart Angelai buvo diagnozuotas krūties vėžys ir jai buvo atlikta mastektomija. 45 metų britė, gyvenanti Lemingtone, Niukasle, sakė buvo girdėjusi, kad šunys turi gebėjimą užuosti šeimininko negalią, bet niekada nežinojusi, kad ligą gali pajusti ir katės.

Misės dėka vėžys buvo aptiktas anksti. Tuo metu moteriai dar nieko neskaudėjo. Galėjo praeiti dar keli mėnesiai, kol Angela būtų sužinojusi diagnozę. Ji sako, kad Misė išgelbėjo jai gyvybę. „Jei būčiau laukusi, kol auglys būtų tapęs apčiuopiamas, gal jau būtų buvę per vėlu“, – sakė Angela. Ji dabar renka pinigus labdarai, kuri bus atiduota krūties vėžiu sergančių moterų priežiūrai. O Misė pretenduoja į Metų katės apdovanojimą, kurį teikia britų labdaros organizacija „Cats Protection“.