Kas uždrausta Bakingamo rūmuose
Ma­ka­ro­nai, ry­žiai, bul­vės – šiukš­tu! Ši­to ne­tu­ri bū­ti ant ka­ra­lie­nės sta­lo. Ir nė ne­ma­ny­ki­te ap­siau­ti ba­te­lių su plat­for­mo­mis.

Buvęs Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos virėjas papasakojo apie Elžbietos II kulinarinius pomėgius. Darrenas McGrady dirbo karalienei, Velso princui ir jo žmonai Dianai, princams Williamui ir Harry daugiau kaip 15 metų ir gerai žino, kad mitybos taisykles karališkojoje šeimoje nustato karalienė. Kai visi susirenka prie didelio stalo Bakingamo rūmuose, ant jo negali būti jokių produktų, kurie turi daug krakmolo ir angliavandenių. Pasta, ryžiai, bulvės uždrausti rūmų valgiaraštyje. Taigi princai augo be jokių makaronų. Be to, virėjas negalėjo dėti į patiekalus česnakų, nes monarchė nenori jokio nemalonaus kvapo iš burnos.

Labiausiai Elžbieta II mėgsta gerai iškepusius steikus, tad D. McGrady neteko karalienės virtuvėje gaminti mėsos su krauju. Banano karalienė niekada nekanda viso, o nusilupa, perpjauna išilgai, tada susipjausto mažais gabaliukais ir smeigia šakute.

Karalienė sergėja šeimą nuo vėžiagyvių, nes tai didina riziką apsinuodyti. Karališkosios šeimos nariai turi saugotis vandens iš čiaupo užsienio šalyse.

Yra ir daugiau dalykų, kurių geriau vengti Elžbietos II akivaizdoje. Dėl to princo Harry žmona Meghan Markle dar nė karto nebuvo apsiavusi batų, kurių nekenčia karalienė. Visos moterys karališkojoje šeimoje žino, kad rodytis monarchei su bateliais ant platformų negalima.