Kanye West į Ugandą atvyko su dovanom
JAV re­pe­ris Ka­nye Wes­tas ir jo žmo­na Kim Kar­das­hian per pir­ma­die­nį vy­ku­sį su­si­ti­ki­mą su Ugan­dos pre­zi­den­tu Yo­we­ri Mu­se­we­ni, ku­rio tiks­las ska­tin­ti tu­riz­mą Ry­tų Af­ri­ko­je, jam įtei­kė sa­vo bend­ro­vės sport­ba­čius.

Vos kelios dienos po itin keisto susitikimo su JAV prezidentu Donaldu Trumpu daug ramiau nusiteikęs reperis apsilankė Ugandos lyderio rezidencijoje.

Į Ugandą garsioji pora atvyko penktadienį ir, kaip pranešama, apsistojo itin prabangiame viešbutyje nacionaliniame parke, kuris garsėja įspūdingais gamtos peizažais ir gyvūnais.

Po susitikimo Y. Museweni biuras išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad šalies prezidentas JAV pramogų pasaulio žvaigždėms suteikė ugandietiškus vardus.

K. Westą, kuris praeitą mėnesį informavo gerbėjus, kad nuo šiol vadinasi Ye, prezidentas praminė Kanyesigye – tai gana įprastas banyankole etninės grupės, iš kurios yra kilęs Y. Museweni, narių vardas. O štai K. Kardashian buvo pavadinta Kemigisha, kas reiškia „palaiminta Dievo“.

Pranešime teigiama, kad K. Westas pareiškė esąs labai laimingas būdamas Ugandoje, kurią pavadino savo antraisiais namais. Ten priduriama, kad reperis pažadėjo šalyje įsteigti „pasaulinio lygio turizmo mokyklą“, kuri bus turizmo ne tik į Ugandą, bet ir visą Rytų Afrikos regioną pagrindas.

K. Westas į Ugandą atvyko pasisemti įkvėpimo, kad užbaigtų savo albumą „Yandhi“.

74-erių Y. Museweni valdžioje yra nuo 1986 metų ir dar šį sausį pasirašė įstatymą, kuriuo panaikinta 75 metų riba kandidatams į prezidentus. Pasak kritikų, šiuo žingsniu jis siekia prezidento poste išlikti iki gyvenimo pabaigos.

Vienas pagrindinių Y. Museweni kritikų yra 36 metų į politiką pasukęs dainininkas Robertas Kyagulanyi, žinomas savo sceniniu vardu Bobi Wine'as, kuris turi stiprų šalies jaunimo palaikymą.