Kaip Julianne Moore atleido iš darbo
Ak­to­rės Ju­lian­ne Moo­re ko­lek­ci­jo­je pui­kuo­ja­si vi­sos sta­tu­lė­lės, apie ku­rias tik ga­li sva­jo­ti ak­to­rius: ir „Os­ka­ras“, ir „Auk­si­nis gaub­lys“, ir „Em­my“, ir „Auk­si­nė pa­lmės ša­ke­lė“. Ta­čiau net jos ne­ap­sau­go nuo pro­fe­si­nių ne­sėk­mių.

Dalyvaudama televizijos laidoje „Watch What Happens Live“ Julianne visiems netikėtai prisipažino, kad turėjo vaidinti „Oskarui“ nominuotame filme „Ar galėsi man kada nors atleisti?“, tačiau buvo atleista iš darbo dėl nesutarimų su režisiere. Anksčiau buvo skelbta, kad ji išėjo pati, tačiau pasirodo, ją atleido.

„Iš tikrųjų mane atleido režisierė Marielle Heller, tai tikra tiesa. Man regis jai tiesiog nepatiko, ką aš darau. Laimei buvome tik pradinėje darbo stadijoje, skaitėme scenarijų vaidmenimis. Tada ir paaiškėjo, kad mūsų su Marielle vizijos apie tai, kokia turi būti herojė, labai skiriasi. Tad ji nutarė mane atleisti. Beje, aš iki šiol nemačiau šio filmo. Man ši istorija vis dar labai skausminga. Labai myliu aktorę Melissa McCarthy, suvaidinusią pagrindinį vaidmenį vietoje manęs, žaviuosi ja. Ji fantastiška, todėl esu tikra, kad suvaidino puikiai. O tai mano situaciją tik dar labiau pablogina. Iki šiol mane buvo atleidę tik vieną kartą, kai man buvo 15 metų ir dirbau jogurtų pardavėja. Taip kad aš gana skausmingai išgyvenu šią situaciją.“

Drama „Ar galėsi man kada nors atleisti?“ pasakoja apie populiarią praėjusio amžiaus 70–80 metų rašytoją ir biografę Lee Israel. Filmas buvo nominuotas trims „Oskaro“ statulėlėms, tame tarpe buvo nominuota ir Melissa McCarthy už geriausią moters vaidmenį.