Johnny Deppas palieka „Karibų piratus“
Pa­si­gir­dus nau­jie­noms, kad ki­no stu­di­ja „Dis­ney“ sie­kia vie­nai gar­siau­sių sa­vo fil­mų se­ri­jų „Ka­ri­bų pi­ra­tai“ įkvėp­ti nau­jos gy­vy­bės, sce­na­ris­tas Stuar­tas Beat­tie lei­do su­pras­ti, kad John­ny Dep­pas dau­giau šia­me pro­jek­te ne­be­vai­dins.

„Manau, kad jo pasirodymas buvo labai sėkmingas, – pirmojo filmo scenaristas pasakojo „DailyMailTV“ ir linktelėjo, kai laidos vedėjas paklausė, ar tiesa, kad J. Deppas nebegrįš kaip kapitonas Džekas Sparou. – Neabejotina, kad jis tą personažą padarė savą, ir dabar tai yra garsiausias jo vaidmuo. Vaikai visame pasaulyje jį mėgsta kaip tą personažą, tad manau, kad jam tai labai patiko. Mums taip pat tai labai patiko ir dėl to esu labai labai laimingas.“

55 metų J. Deppas gyvenimo džiaugsmu trykštantį, suktą, išgerti mėgstantį, kiek kuoktelėjusį kapitoną Džeką Sparou suvaidino penkiuose per 15 metų sukurtuose filmuose, pastarąjį kartą 2017 metų juostoje „Karibų piratai: Salazaro kerštas“.

Filmų serija, kurią įkvėpė viena pramogų parko atrakcija, iki šiol uždirbo per 4,5 mlrd. JAV dolerių. Tiesa, su kiekvienu nauju filmu kino studija uždirbdavo vis mažiau. Pagal pelną „Karibų piratai“ yra 12 sėkmingiausia filmų serija per visą kino istoriją.

„Karibų piratų“ filmų serija iki šiol uždirbo per 4,5 mlrd. JAV dolerių. / Planet Photos/Scanpix nuotrauka

Nors teigiama, jog kino studija aktoriaus atsisako dėl to, kad nori atnaujinti filmų seriją, tokį sprendimą galėjo paskatinti ir prastėjanti aktoriaus, kuris dar neseniai buvo bene sėkmingiausia ir žiūrovų mėgstamiausia Holivudo žvaigždė, reputacija.

Netrukus J. Deppą bus galima pamatyti atliekantį pagrindinio blogiuko vaidmenį filme „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti 2“, kuris nukelia į Hario Poterio pasaulį. Jo scenaristė, rašytoja J. K. Rowling sulaukė nemažai priekaištų, kad neatėmė vaidmens iš J. Deppo, kuris kaltinamas smurtu prieš buvusią žmoną, aktorę Amber Heard. J. Deppas šiuos kaltinimus neigia ir, regis, kad J. K. Rowling juo tiki.

Tačiau A. Heard istorija ne vienintelė, dėl kurios vaidmenų suteikimas J. Deppui tampa vis labiau problemiškas. Šių metų gegužę 2 buvę aktoriaus apsauginiai padavė jį į teismą dėl nesumokėto atlyginimo ir siaubingų darbo sąlygų. O liepos mėnesį jam ieškinį iškėlė dramos „Melo pinklės“ filmavimo grupės narys, kuris tvirtina, kad aktorius jam trenkė filmavimo aikštelėje. Po mėnesio buvo pranešta, kad planuota filmo premjera nukeliama neribotam laikui.