Ivanka Trump uždaro savo drabužių verslą
JAV pre­zi­den­to Do­nal­do Trum­po du­kra Ivan­ka par­eiš­kė at­si­sa­kan­ti sa­vo vers­lo, kad ga­lė­tų vi­są dė­me­sį skir­ti dar­bui Bal­tuo­siuo­se rū­muo­se.

„Po 17-os mėnesių Vašingtone, kuriuos čia praleidau dirbdama prezidento patarėja, negaliu pasakyti, kada grįšiu į verslą ir ar apskritai taip nutiks. Tiksliai žinau, kad artimiausiu metu visas mano darbas bus sukoncentruotas Vašingtone“, – sakė I. Trump. Jos tėvas ją yra paskyręs savo patarėja.

JAV žiniasklaida rašo, kad I. Trump drabužių įmonė bus uždaryta, jos darbuotojai apie tai jau informuoti.

Praėjusių metų kovo mėnesio pabaigoje buvo pranešta, kad I. Trump oficialiai taps valstybės tarnautoja ir neatlygintinai dirbs Baltuosiuose rūmuose. Moteris buvo paskirta prezidento specialiąja patarėja.

Po 2016 metų prezidento rinkimų, kai į Baltuosius rūmus atėjo jos tėvas, I. Trump perleido savo įmonės valdymą kitiems asmenims, tačiau liko jos savininkė. Etikos sargai jau seniai agitavo D. Trumpo šeimos narius atsisakyti savo verslų, nes tai kelia nuolatinius klausimus dėl interesų konflikto.

Gali būti, kad I. Trump sprendimą paskatino ir tai, jog pastaraisiais mėnesiais jos verslas patyrė sunkumų. Dėl D. Trumpo vykdomos politikos kai kurios JAV parduotuvės atsisakė prekiauti jo dukros valdomos įmonės gaminamais drabužiais. Amerikiečių aktyvistai taip pat ragino boikotuoti šią įmonę.