IKEA atšaukia iš rinkos nesaugius šviestuvus
IKEA at­šau­kia iš rin­kos da­lį lu­bi­nių švies­tu­vų CA­LYP­SO, ku­riuos pir­kė­jai ga­lė­jo įsi­gy­ti nuo 2016 m. rugp­jū­čio 1 d.

Pirkėjai, įsigiję atšaukiamos partijos, pažymėtos skaičiais nuo 1625 iki 1744, šviestuvus, raginami juos atnešti į IKEA parduotuvę ir atgauti sumokėtus pinigus arba iškeisti į naują CALYPSO šviestuvą. Minėtos partijos šviestuvai atšaukiami gavus vartotojų skundų apie nukritusį gaubtą, rašoma pranešime sapudai.

Nors tikimybė, kad šių šviestuvų gaubtai nukris yra nedidelė, rūpinantis pirkėjų saugumu, iš rinkos atšaukiami visi minėtos partijos gaminiai ir Lietuvoje. Visi pirkėjai, kurie IKEA parduotuvėje įsigijo šiuos šviestuvus, kviečiami patikrinti jų pagaminimo partiją ir, radus skaičius nuo 1625 iki 1744, atnešti gaminį į parduotuvę Vilniuje arba prekių užsakymo ir atsiėmimo vietas Kaune bei Klaipėdoje.

IKEA skiria ypatingą dėmesį produktų saugumui – visos IKEA prekės yra tikrinamos ir atitinka gamybos standartus bei teisės aktų reikalavimus. Šiuo atveju, gavus vartotojų skundų, buvo imtasi atsargumo priemonių ir iš rinkos atšaukiami visi minėtos partijos gaminiai.estuvą.