Griuvėsis už 3 milijonus
Ka­na­do­je nuo­sta­bą ke­lia ug­nies su­nai­kin­tas na­mas, par­duo­da­mas už 3,9 mln. Ka­na­dos do­le­rių (3 mln. JAV do­le­rių).

Ugnis prarijo nuosavybę pernai gruodį. Nekilnojamojo turto agentas sako, kad kaina nustatyta tinkamai, turint galvoje Vankuverio nekilnojamojo turto rinką. Šis miestas yra vienas brangiausių pasaulyje norint įsigyti namus. Vidutiniška bet kokio atskiro namo kaina viršija 1,6 mln. Kanados dolerių.

Parduodamame name kelis mėnesius niekas negyveno, sudegęs nuosavybės karkasas teberiogso sklype, apaugęs piktžolėmis. Namas dabar priklauso bankui, todėl parduodamas toks, koks yra. Turto agentas Huntas Tse įsitikinęs, jog kaina atspindi nuosavybės dydį ir potencialą, o ne dabartinę būklę. „Ši kaina yra už tai, ką galima padaryti, o ne už tai, kas matyti“, – sako jis.

Originalus statinys buvo saugomas paveldas. Kadangi jis sudegė, naujieji savininkai galės statyti, ką panorėję. Rajone leidžiami daugiabučiai, tad pirkėjas galės pastatyti mažesnius ir pelningesnius būstus.

Vankuverio nekilnojamojo turto rinka yra viena brangiausių pasaulyje, bet ją kiek pažabojo vietos valdžia, kai šiemet ėmėsi priemonių apriboti užsieniečių nuosavybę.