Greito maisto mėgėjas Trumpas yra „labai geros sveikatos“
JAV pre­zi­den­tas Do­nal­das Trum­pas, ku­ris mėgs­ta glu­min­ti svei­ka­tos eks­per­tus sa­vo po­trau­kiu ne­svei­kam mais­tui ir ne­no­ru mankš­tin­tis, yra „la­bai ge­ros svei­ka­tos“, pa­skel­bė jo gy­dy­to­jas po kas­met at­lie­ka­mo svei­ka­tos pa­ti­kri­ni­mo.

„Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad Jungtinių Valstijų prezidentas yra labai geros sveikatos ir manau, kad jo sveikatos būklė bus gera iki jo kadencijos pabaigos ir jai pasibaigus“, – pažymima Baltųjų rūmų paskelbtame vyriausiojo gydytojo Seano Conle pranešime.

Vašingtono priemiestyje esančiame Walterio Reedo nacionaliniame karo medicinos centre, kur vyko sveikatos patikrinimas, 72 metų JAV valstybės vadovas praleido keturias valandas.

Prie Baltųjų rūmų jį sutikusiems žurnalistams jis parodė į viršų iškeltus nykščius, tačiau į klausimus, kaip jaučiasi, neatsakė.

Kol kas neaišku, kokie jo tyrimų rezultatai galiausiai bus paviešinti.

Pernai buvo paskelbta visa informacija, įskaitant cholesterolio lygį prezidento kraujyje (aukštas) ir svorį (108 kilogramų, per didelis).

Tuometinis D. Trumpo vyriausiasis gydytojas Ronny Jacksonas, kuris vėliau sulaukė nemalonumų dėl tariamo neetiško elgesio, taip pat surengė spaudos konferenciją, kurioje pateikė nemažai neįprastai išsamios informacijos ir paskelbė, kad D. Trumpas yra „puikios sveikatos“.

D. Trumpas nerūko ir nevartoja jokio alkoholio. JAV prezidentas tvirtina, jog nėra ragavęs net alaus.

Tačiau buvęs nekilnojamojo turto magnatas ir realybės šou žvaigždė neslepia nemėgstantis mankštintis.